Prihod
0,8% prihoda sektora
64 kompanije su ostvarile 3,18 mil. € prihoda u 2025. godini, 0,8% prihoda sektora Administrativne usluge. Od 2015. prihod je porastao 2,5 puta.
0,8% prihoda sektora
51 sa najviše jednim zaposlenim
Najveći poslodavac: Mont Expo (6)
Medijalna kompanija -11,7% · 30% s dobiti
Prosjek po zaposlenom, ne po kompaniji
Prihod u milionima € (stubci) i broj kompanija koje su predale izvještaj (ispod), 2015–2025.
Zaposleni i trošak zarada po zaposlenom mjesečno*
Rangirano po ukupnom prihodu · Prikazano 1–50 od 64
* Prosj. trošak zarada po zaposlenom mjesečno = troškovi zarada, naknada zarada i ostali lični rashodi iz bilansa uspjeha (AOP 211: neto zarade, porezi i doprinosi na zarade, uključujući doprinose na teret poslodavca, i ostali lični rashodi) / broj zaposlenih / 12. To nije bruto ni neto plata zaposlenog; netačni podaci u izvještaju mogu značajno uticati na vrijednost, a iznosi ispod 300 € mjesečno se ne prikazuju. Kako računamo →
Naziv djelatnosti je naziv šifre iz Klasifikacije djelatnosti KD 2010, koja važi za sve prikazane godine. Registar sada uz iste šifre prikazuje nazive iz nove klasifikacije, pa se nazivi mogu razlikovati.
| Godina | Prihod | Kompanije |
|---|---|---|
| 2015 | 1.295.535 € | 10 |
| 2016 | 1.047.603 € | 11 |
| 2017 | 1.312.970 € | 14 |
| 2018 | 1.338.055 € | 14 |
| 2019 | 1.211.902 € | 19 |
| 2020 | 1.847.295 € | 17 |
| 2021 | 772.396 € | 26 |
| 2022 | 1.391.671 € | 39 |
| 2023 | 3.045.536 € | 55 |
| 2024 | 2.435.979 € | 64 |
| 2025 (Preliminarno) | 3.176.205 € | 64 |
Broj kompanija najviše je porastao 2023. godine: sa 39 na 55.
13,3% |
| 424.004 € |
| +17,7% |
| 10.274 € |
| 2,4% |
| 6 |
| 1.004 € |
| 3 | Cim Group03588149 · Podgorica | 7,8% | 248.917 € | +199,1% | 53.906 € | 21,7% | 1 | 7.990 € |
| 4 | Srpska Kuća03127192 · Podgorica | 7,8% | 246.497 € | +49,2% | -122.484 € | -49,7% | 3 | 6.571 € |
| 5 | Pitch Events & Media03658422 · Podgorica | 7,7% | 246.050 € | +424,8% | 49.019 € | 19,9% | 1 | 10.785 € |
| 6 | Mnevent03138909 · Cetinje | 7,5% | 239.030 € | -17,6% | -3.350 € | -1,4% | 1 | 6.234 € |
| 7 | Mastermind Group03056457 · Podgorica | 5,1% | 162.882 € | -6,1% | 10.188 € | 6,3% | 3 | 1.361 € |
| 8 | Međunarodni Podgorički Sajam02917793 · Podgorica | 4,9% | 156.129 € | +7,0% | -390 € | -0,2% | 3 | 1.885 € |
| 9 | Expo Budva02764571 · Budva | 4,0% | 126.300 € | +55,9% | 25.979 € | 20,6% | 1 | 1.679 € |
| 10 | PR & Media Consultancy - Prime Consultancy02835878 · Podgorica | 3,8% | 120.605 € | -39,5% | -15.450 € | -12,8% | 3 | 1.083 € |
| 11 | Nespa03758001 · Podgorica | 2,8% | 87.536 € | Nema izvještaja za 2024. | 10.341 € | 11,8% | 1 | 784 € |
| 12 | Voss Global Marketing03157342 · Tivat | 2,5% | 79.448 € | +8,1% | 4.676 € | 5,9% | 1 | 1.026 € |
| 13 | Arhiva03282406 · Podgorica | 2,0% | 62.310 € | +269,7% | 2.600 € | 4,2% | 1 | 1.398 € |
| 14 | Continent Tourism03646629 · Budva | 1,9% | 58.988 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -7.488 € | -12,7% | 5 | 650 € |
| 15 | Pepper03115933 · Podgorica | 1,2% | 37.901 € | +181,9% | -507 € | -1,3% | 1 | 600 € |
| 16 | Distertainment03536599 · Budva | 1,2% | 36.800 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | 7.220 € | 19,6% | 1 | 2.352 € |
| 17 | Vol-Co03606457 · Rožaje | 1,0% | 32.875 € | +29,3% | 1.864 € | 5,7% | 1 | 1.778 € |
| 18 | Crnogorsko Društvo za Vještačku Inteligenciju11084621 · Podgorica | 1,0% | 30.461 € | +2.754,8% | 3.318 € | 10,9% | 0 | — |
| 19 | MH Dream Maker03682072 · Podgorica | 0,9% | 29.294 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | 821 € | 2,8% | 1 | 1.232 € |
| 20 | Kulikova Group03416887 · Bar | 0,8% | 24.390 € | +60,1% | -1.061 € | -4,4% | 3 | 677 € |
| 21 | TP Events03780058 · Podgorica | 0,6% | 20.307 € | Nema izvještaja za 2024. | 338 € | 1,7% | 1 | 480 € |
| 22 | Aniksi03431240 · Bar | 0,6% | 18.730 € | +9,9% | -4.492 € | -24,0% | 1 | 1.650 € |
| 23 | Window2bar03366081 · Bar | 0,6% | 17.562 € | +0,6% | -7.950 € | -45,3% | 2 | 836 € |
| 24 | BMH Agency03251446 · Podgorica | 0,5% | 16.791 € | -47,0% | -4.092 € | -24,4% | 1 | 683 € |
| 25 | Montenegro Local Market03450287 · Budva | 0,5% | 15.458 € | +1.071,1% | -1.814 € | -11,7% | 1 | 1.341 € |
| 26 | Fays and Nice03697398 · Podgorica | 0,5% | 14.406 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -5.789 € | -40,2% | 1 | 945 € |
| 27 | Eventive Montenegro03660010 · Bijelo Polje | 0,5% | 14.355 € | +251,0% | 48 € | 0,3% | 1 | 826 € |
| 28 | Club Loyalty03351521 · Bar | 0,4% | 13.809 € | -80,6% | 4.111 € | 29,8% | 1 | 699 € |
| 29 | Renkmen03602443 · Podgorica | 0,4% | 11.619 € | +2.223,8% | -16.563 € | -142,6% | 1 | 941 € |
| 30 | Unique Production03584321 · Podgorica | 0,3% | 10.000 € | -48,1% | -4.054 € | -40,5% | 1 | 1.071 € |
| 31 | Za Tebe Monte03494659 · Kotor | 0,3% | 9.898 € | +894,8% | -1.040 € | -10,5% | 1 | 678 € |
| 32 | Master-Class03274799 · Podgorica | 0,3% | 9.573 € | +57,0% | -3.015 € | -31,5% | 1 | 927 € |
| 33 | Jador03468291 · Tivat | 0,3% | 8.990 € | +22,9% | -1.496 € | -16,6% | 1 | 342 € |
| 34 | DND Agencija03802400 · Berane | 0,3% | 8.000 € | Nema izvještaja za 2024. | 7.089 € | 88,6% | 0 | — |
| 35 | Olvin03429610 · Bar | 0,3% | 7.960 € | +961,3% | -7.089 € | -89,1% | 1 | 1.209 € |
| 36 | Dekoracije Shimmer03801918 · Berane | 0,2% | 7.760 € | Nema izvještaja za 2024. | 6.804 € | 87,7% | 0 | — |
| 37 | Perspecta-Vision & Strategy Solutions03650758 · Herceg Novi | 0,2% | 6.095 € | +60.850,0% | -3.844 € | -63,1% | 1 | 678 € |
| 38 | Montenegro-Usa Friendship Society03647447 · Bar | 0,2% | 6.000 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -17.904 € | -298,4% | 3 | 656 € |
| 39 | Iriy CG03036871 · Budva | 0,2% | 5.216 € | +415,4% | -1.609 € | -30,8% | 1 | 451 € |
| 40 | Edukativni Centar Rajović03773213 · Herceg Novi | 0,2% | 5.000 € | Nema izvještaja za 2024. | 213 € | 4,3% | 1 | — |
| 41 | The Conflux Institute03348989 · Tivat | 0,1% | 4.400 € | +291,1% | -10.910 € | -248,0% | 1 | 1.047 € |
| 42 | Event Management03096823 · Budva | 0,1% | 3.500 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -7.317 € | -209,1% | 1 | 770 € |
| 43 | Medical Event03104800 · Podgorica | 0,1% | 3.500 € | -12,5% | -642 € | -18,3% | 1 | 338 € |
| 44 | Chic Weddings03682633 · Bar | 0,1% | 3.389 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -5.166 € | -152,4% | 1 | 683 € |
| 45 | North Production Company03654494 · Podgorica | <0,1% | 2.500 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -6.357 € | -254,3% | 1 | 678 € |
| 46 | Prostorica03795101 · Podgorica | <0,1% | 1.800 € | Nema izvještaja za 2024. | -4.366 € | -242,6% | 1 | 425 € |
| 47 | Rillrate03463737 · Tivat | <0,1% | 1.795 € | -27,1% | -10.999 € | -612,8% | 1 | 906 € |
| 48 | Altvarg03609979 · Herceg Novi | <0,1% | 1.551 € | +12.825,0% | -6.674 € | -430,3% | 1 | 678 € |
| 49 | Svitanak03374432 · Bar | <0,1% | 1.400 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -6.775 € | -483,9% | 1 | 678 € |
| 50 | Alya Akademia03630811 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Nema izvještaja za 2024. | 0 € | — | — | — |