Prihod
0,5% prihoda sektora
21 kompanija je ostvarila 9,25 mil. € prihoda u 2025. godini, 0,5% prihoda sektora Građevinarstvo. Od 2015. prihod je porastao 3,3 puta.
0,5% prihoda sektora
8 sa najviše jednim zaposlenim
Najveći poslodavac: Agencija za Stanovanje (96)
Nije prikazana: jedna firma nosi više od polovine dobiti ili gubitka
Prosjek po zaposlenom, ne po kompaniji
Prihod u milionima € (stubci) i broj kompanija koje su predale izvještaj (ispod), 2015–2025.
Promjena prihoda u odnosu na 2024, kompanije sa najmanje 1 mil. € prihoda te godine
Zaposleni i trošak zarada po zaposlenom mjesečno*
Rangirano po ukupnom prihodu · Prikazano 1–21 od 21
* Prosj. trošak zarada po zaposlenom mjesečno = troškovi zarada, naknada zarada i ostali lični rashodi iz bilansa uspjeha (AOP 211: neto zarade, porezi i doprinosi na zarade, uključujući doprinose na teret poslodavca, i ostali lični rashodi) / broj zaposlenih / 12. To nije bruto ni neto plata zaposlenog; netačni podaci u izvještaju mogu značajno uticati na vrijednost, a iznosi ispod 300 € mjesečno se ne prikazuju. Kako računamo →
Nije prikazana: jedna firma nosi više od polovine dobiti ili gubitka. Ukupna marža se ne prikazuje kad je ima manje od 5 firmi ili kad jedna firma nosi više od polovine zbirne dobiti i gubitka; tada pogledajte medijalnu maržu i udio profitabilnih firmi. Dobit koja ne odgovara prihodima i troškovima zarada nije uračunata.
Naziv djelatnosti je naziv šifre iz Klasifikacije djelatnosti KD 2010, koja važi za sve prikazane godine. Registar sada uz iste šifre prikazuje nazive iz nove klasifikacije, pa se nazivi mogu razlikovati.
| Godina | Prihod | Kompanije |
|---|---|---|
| 2015 | 2.813.228 € | 13 |
| 2016 | 2.610.819 € | 13 |
| 2017 | 2.529.576 € | 13 |
| 2018 | 2.762.687 € | 16 |
| 2019 | 4.555.027 € | 16 |
| 2020 | 4.587.889 € | 17 |
| 2021 | 4.806.244 € | 17 |
| 2022 | 5.674.415 € | 17 |
| 2023 | 6.609.090 € | 19 |
| 2024 | 8.176.829 € | 22 |
| 2025 (Preliminarno) | 9.250.140 € | 21 |
20,8% |
| 1.925.962 € |
| -10,8% |
| 2.394 € |
| 0,1% |
| 37 |
| 1.484 € |
| 3 | Oluk Mont03085830 · Bar | 14,0% | 1.291.055 € | +46,5% | 19.091 € | 1,5% | 29 | 925 € |
| 4 | Rooftek03639401 · Podgorica | 4,2% | 392.632 € | +500,0% | 130.648 € | 33,3% | 7 | 1.712 € |
| 5 | Krovogradnja BP03021831 · Bijelo Polje | 2,4% | 223.100 € | +116,2% | 3.401 € | 1,5% | 6 | 582 € |
| 6 | Milla-Milla03039889 · Ulcinj | 1,7% | 160.492 € | -58,3% | -534 € | -0,3% | 5 | 649 € |
| 7 | Denim-Projekt02694182 · Berane | 1,5% | 139.075 € | +24,8% | 25.045 € | 18,0% | 4 | 866 € |
| 8 | Palidis03603911 · Nikšić | 0,7% | 67.471 € | +52,2% | 1.421 € | 2,1% | 4 | 774 € |
| 9 | S.K.Z.S.02973359 · Herceg Novi | 0,7% | 67.462 € | +118,1% | 549 € | 0,8% | 3 | 767 € |
| 10 | Enko02704838 · Bijelo Polje | 0,6% | 57.993 € | -47,5% | -3.120 € | -5,4% | 5 | 766 € |
| 11 | Alukov Montenegro02670631 · Budva | 0,6% | 56.043 € | +133,9% | -63 € | -0,1% | 1 | 678 € |
| 12 | Monte Lim02692538 · Ulcinj | 0,5% | 50.139 € | +52,4% | 20.774 € | 41,4% | 1 | 907 € |
| 13 | Oluk Company03196704 · Bijelo Polje | 0,4% | 33.635 € | +76,7% | 822 € | 2,4% | 4 | 590 € |
| 14 | Krovna Limarija Alen03724140 · Berane | 0,3% | 26.508 € | Nema izvještaja za 2024. | -4.541 € | -17,1% | 2 | 1.172 € |
| 15 | Welder Mont03553400 · Danilovgrad | 0,3% | 24.820 € | -40,9% | 36 € | 0,1% | 1 | 767 € |
| 16 | Hivzo02633256 · Bijelo Polje | 0,2% | 18.578 € | +37,7% | -12.700 € | -68,4% | 4 | 612 € |
| 17 | Krov za Vas03597458 · Bar | <0,1% | 5.761 € | +576.000,0% | -2.036 € | -35,3% | 1 | 573 € |
| 18 | DNR Vukajlović03609375 · Herceg Novi | <0,1% | 5.000 € | -69,1% | -10.184 € | -203,7% | 1 | 675 € |
| 19 | Mićoni02121301 · Podgorica | <0,1% | 2.912 € | -29,6% | -13.394 € | -460,0% | 1 | 458 € |
| 20 | Limarija Gugi03683796 · Berane | 0,0% | 0 € | -100,0% | -8.562 € | — | 1 | 678 € |
| 21 | Limpex03354989 · Kolašin | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -4.805 € | — | 1 | 396 € |