Prihod
0,8% prihoda sektora
23 kompanije su ostvarile 11,34 mil. € prihoda u 2025. godini, 0,8% prihoda sektora Prerađivačka industrija. Od 2015. prihod je porastao 4,0 puta.
0,8% prihoda sektora
10 sa najviše jednim zaposlenim
Najveći poslodavac: Formal (19)
Nije prikazana: jedna firma nosi više od polovine dobiti ili gubitka
Prosjek po zaposlenom, ne po kompaniji
Prihod u milionima € (stubci) i broj kompanija koje su predale izvještaj (ispod), 2015–2025.
Promjena prihoda u odnosu na 2024, kompanije sa najmanje 1 mil. € prihoda te godine
Zaposleni i trošak zarada po zaposlenom mjesečno*
Rangirano po ukupnom prihodu · Prikazano 1–23 od 23
* Prosj. trošak zarada po zaposlenom mjesečno = troškovi zarada, naknada zarada i ostali lični rashodi iz bilansa uspjeha (AOP 211: neto zarade, porezi i doprinosi na zarade, uključujući doprinose na teret poslodavca, i ostali lični rashodi) / broj zaposlenih / 12. To nije bruto ni neto plata zaposlenog; netačni podaci u izvještaju mogu značajno uticati na vrijednost, a iznosi ispod 300 € mjesečno se ne prikazuju. Kako računamo →
Nije prikazana: jedna firma nosi više od polovine dobiti ili gubitka. Ukupna marža se ne prikazuje kad je ima manje od 5 firmi ili kad jedna firma nosi više od polovine zbirne dobiti i gubitka; tada pogledajte medijalnu maržu i udio profitabilnih firmi. Dobit koja ne odgovara prihodima i troškovima zarada nije uračunata.
Zbirovi uključuju i 1 preduzetnika: fizička lica čiji su izvještaji prikazani samo zbirno, bez imena. Broj kompanija ih ne uključuje. Kako računamo →
Naziv djelatnosti je naziv šifre iz Klasifikacije djelatnosti KD 2010, koja važi za sve prikazane godine. Registar sada uz iste šifre prikazuje nazive iz nove klasifikacije, pa se nazivi mogu razlikovati.
| Godina | Prihod | Kompanije |
|---|---|---|
| 2015 | 2.817.861 € | 8 |
| 2016 | 3.403.762 € | 9 |
| 2017 | 4.174.828 € | 11 |
| 2018 | 5.285.020 € | 14 |
| 2019 | 5.103.189 € | 17 |
| 2020 | 5.627.378 € | 18 |
| 2021 | 8.062.204 € | 18 |
| 2022 | 9.500.747 € | 19 |
| 2023 | 8.852.401 € | 20 |
| 2024 | 10.321.995 € | 22 |
| 2025 (Preliminarno) | 11.339.326 € | 23 |
5,2% |
| 588.231 € |
| +0,4% |
| 6.090 € |
| 1,0% |
| 10 |
| 756 € |
| 3 | Tiitan Glass03305791 · Budva | 4,7% | 527.515 € | -39,0% | 11.018 € | 2,1% | 4 | 745 € |
| 4 | Staklo MG02775280 · Podgorica | 3,5% | 397.159 € | -8,7% | 33.004 € | 8,3% | 6 | 509 € |
| 5 | Strong Glass03207951 · Bijelo Polje | 2,8% | 319.650 € | +7,7% | 69.061 € | 21,6% | 2 | 1.714 € |
| 6 | Licon Glass03696928 · Nikšić | 1,9% | 211.533 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | 15.249 € | 7,2% | 3 | 744 € |
| 7 | Art Glass03134342 · Podgorica | 1,4% | 157.467 € | +8,2% | 2.650 € | 1,7% | 2 | 925 € |
| 8 | Swiss Glass03074625 · Bijelo Polje | 0,8% | 85.491 € | +31,7% | 912 € | 1,1% | 2 | 838 € |
| 9 | Montenegro Glass03249131 · Podgorica | 0,7% | 82.315 € | +4,7% | 2.562 € | 3,1% | 3 | 675 € |
| 10 | Staklopan02450151 · Bar | 0,6% | 70.412 € | +2,6% | 14 € | 0,0% | 2 | 1.040 € |
| 11 | Mirror DG03285766 · Danilovgrad | 0,5% | 56.354 € | -14,6% | 1.770 € | 3,1% | 1 | 677 € |
| 12 | Miljanić Staklo03779203 · Nikšić | 0,3% | 35.902 € | Nema izvještaja za 2024. | 2.933 € | 8,2% | 4 | — |
| 13 | Staklo Kol03542840 · Kolašin | 0,2% | 19.299 € | +101,9% | 229 € | 1,2% | 2 | 531 € |
| 14 | Alfa Staklo02810115 · Podgorica | 0,2% | 17.855 € | +4,7% | 148 € | 0,8% | 1 | 678 € |
| 15 | Staklorad Bojanović i Ortaci02339064 · Podgorica | 0,1% | 13.890 € | -49,2% | -9.236 € | -66,5% | 1 | 682 € |
| 16 | Staklo - Produkt02247607 · Podgorica | 0,1% | 12.971 € | -9,6% | -22.970 € | -177,1% | 3 | 678 € |
| 17 | Hasa Glass Plus03224759 · Ulcinj | 0,1% | 12.582 € | -9,1% | -14.051 € | -111,7% | 1 | 1.357 € |
| 18 | Today Glass03402355 · Podgorica | <0,1% | 9.216 € | +57,9% | 615 € | 6,7% | 1 | — |
| 19 | B&V Glass03776735 · Ulcinj | <0,1% | 5.963 € | Nema izvještaja za 2024. | -3.343 € | -56,1% | 0 | — |
| 20 | Pro-Glass03793249 · Tuzi | <0,1% | 3.332 € | Nema izvještaja za 2024. | -7.610 € | -228,4% | 1 | — |
| 21 | Snaga Stakla03802990 · Nikšić | <0,1% | 2.000 € | Nema izvještaja za 2024. | 839 € | 41,9% | 1 | — |
| 22 | Total Mont03146804 · Kotor | <0,1% | 161 € | -94,3% | -31.262 € | Marža nije prikazana: veća je od ±1.000%, jer je prihod premali za smislen odnos. | 1 | 675 € |
| 23 | Tisaje Curved Glass03281027 · Bar | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -8.384 € | — | 1 | 677 € |