Prihod
0,8% prihoda sektora
50 kompanija je ostvarilo 3,57 mil. € prihoda u 2025. godini, 0,8% prihoda sektora Umjetnost i zabava. Od 2015. prihod je porastao 3,3 puta.
0,8% prihoda sektora
41 sa najviše jednim zaposlenim
Najveći poslodavac: Mediteranski Sportski Centar (56)
Medijalna kompanija 4,7% · 36% s dobiti
Prosjek po zaposlenom, ne po kompaniji
Prihod u milionima € (stubci) i broj kompanija koje su predale izvještaj (ispod), 2015–2025.
Zaposleni i trošak zarada po zaposlenom mjesečno*
Rangirano po ukupnom prihodu · Prikazano 1–50 od 50
* Prosj. trošak zarada po zaposlenom mjesečno = troškovi zarada, naknada zarada i ostali lični rashodi iz bilansa uspjeha (AOP 211: neto zarade, porezi i doprinosi na zarade, uključujući doprinose na teret poslodavca, i ostali lični rashodi) / broj zaposlenih / 12. To nije bruto ni neto plata zaposlenog; netačni podaci u izvještaju mogu značajno uticati na vrijednost, a iznosi ispod 300 € mjesečno se ne prikazuju. Kako računamo →
Zbirovi uključuju i 1 preduzetnika: fizička lica čiji su izvještaji prikazani samo zbirno, bez imena. Broj kompanija ih ne uključuje. Kako računamo →
Naziv djelatnosti je naziv šifre iz Klasifikacije djelatnosti KD 2010, koja važi za sve prikazane godine. Registar sada uz iste šifre prikazuje nazive iz nove klasifikacije, pa se nazivi mogu razlikovati.
| Godina | Prihod | Kompanije |
|---|---|---|
| 2015 | 1.090.129 € | 17 |
| 2016 | 1.429.932 € | 15 |
| 2017 | 1.245.146 € | 21 |
| 2018 | 1.394.677 € | 23 |
| 2019 | 1.499.373 € | 24 |
| 2020 | 1.422.770 € | 28 |
| 2021 | 1.926.920 € | 34 |
| 2022 | 2.773.865 € | 40 |
| 2023 | 2.564.613 € | 43 |
| 2024 | 4.281.011 € | 42 |
| 2025 (Preliminarno) | 3.574.781 € | 50 |
13,1% |
| 470.000 € |
| +181,5% |
| 333.534 € |
| 71,0% |
| 1 |
| 3.351 € |
| 3 | Sportski Centar02640457 · Rožaje | 9,8% | 349.794 € | +49,9% | 68.671 € | 19,6% | 28 | 732 € |
| 4 | Best Sports Management03375552 · Podgorica | 9,4% | 334.648 € | +79,9% | -31.585 € | -9,4% | 1 | 929 € |
| 5 | Dale Company02647753 · Nikšić | 6,6% | 235.470 € | +133,9% | 44.720 € | 19,0% | 1 | 3.134 € |
| 6 | VK102814625 · Podgorica | 4,6% | 164.262 € | +7,6% | 4.094 € | 2,5% | 8 | 587 € |
| 7 | B3 Creative Solutions03562514 · Bar | 4,2% | 148.839 € | +106,1% | 15.503 € | 10,4% | 1 | 9.011 € |
| 8 | Monpit02781786 · Ulcinj | 3,6% | 127.994 € | +4,2% | 32.336 € | 25,3% | 2 | — |
| 9 | Futuristic03169120 · Podgorica | 2,0% | 71.845 € | -49,7% | -66.856 € | -93,1% | 1 | 4.120 € |
| 10 | Sportline Montenegro03462102 · Podgorica | 1,7% | 61.608 € | +53,3% | 22.462 € | 36,5% | 1 | 2.100 € |
| 11 | Fair Player03050866 · Kotor | 1,6% | 58.158 € | +21,1% | -660 € | -1,1% | 3 | 563 € |
| 12 | Trek Montenegro02840685 · Bar | 1,0% | 35.698 € | -55,6% | -18.015 € | -50,5% | 2 | 755 € |
| 13 | Fizio Centar Orović03185281 · Podgorica | 0,9% | 32.500 € | Nema izvještaja za 2024. | 2.217 € | 6,8% | 0 | — |
| 14 | Tennis Experience03287700 · Budva | 0,6% | 19.921 € | -38,8% | 8.793 € | 44,1% | 2 | 423 € |
| 15 | Sport Events03803589 · Podgorica | 0,5% | 18.360 € | Nema izvještaja za 2024. | 16.531 € | 90,0% | 1 | — |
| 16 | Impuls LTD03793052 · Podgorica | 0,5% | 17.900 € | Nema izvještaja za 2024. | -5.628 € | -31,4% | 7 | — |
| 17 | Ada Mne03571718 · Podgorica | 0,5% | 17.750 € | +787,5% | 6.496 € | 36,6% | 1 | 853 € |
| 18 | Hesoyam03669688 · Nikšić | 0,4% | 15.681 € | +231,5% | 4.474 € | 28,5% | 1 | 337 € |
| 19 | Campeones Sport Agency03365433 · Budva | 0,4% | 15.340 € | +166,8% | 2.882 € | 18,8% | 1 | 373 € |
| 20 | Stassi Athletics03626652 · Tivat | 0,4% | 12.957 € | -51,7% | -871 € | -6,7% | 1 | 886 € |
| 21 | Kayaktive03387771 · Podgorica | 0,4% | 12.788 € | +39,8% | 4.292 € | 33,6% | 1 | 320 € |
| 22 | Matsur Health03400425 · Herceg Novi | 0,3% | 11.310 € | +800,5% | -6.250 € | -55,3% | 2 | 562 € |
| 23 | Go2fly03754502 · Tuzi | 0,2% | 6.103 € | Nema izvještaja za 2024. | 2.582 € | 42,3% | 1 | — |
| 24 | Ksports03133150 · Ulcinj | 0,2% | 5.930 € | +158,6% | 646 € | 10,9% | 1 | — |
| 25 | Codex Sport02907496 · Nikšić | 0,1% | 4.632 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | 73 € | 1,6% | 1 | 338 € |
| 26 | Brzi Co03245551 · Bijelo Polje | 0,1% | 4.453 € | -50,0% | -7.440 € | -167,1% | 1 | 985 € |
| 27 | Bixi Sport Agency03372332 · Podgorica | <0,1% | 3.461 € | -68,3% | -10.299 € | -297,6% | 1 | 678 € |
| 28 | Discover Balkans03734056 · Tivat | <0,1% | 2.000 € | Nema izvještaja za 2024. | -5.455 € | -272,8% | 1 | 536 € |
| 29 | Live Real03394557 · Podgorica | <0,1% | 1.500 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -8.887 € | -592,5% | 1 | 929 € |
| 30 | Osso03482758 · Tivat | <0,1% | 800 € | +166,7% | -8.560 € | Marža nije prikazana: veća je od ±1.000%, jer je prihod premali za smislen odnos. | 1 | 780 € |
| 31 | Vaterpolo Regionalna Liga03790924 · Podgorica | <0,1% | 550 € | Nema izvještaja za 2024. | -39.911 € | Marža nije prikazana: veća je od ±1.000%, jer je prihod premali za smislen odnos. | 1 | 2.742 € |
| 32 | Ozbi-M02949253 · Tivat | <0,1% | 108 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -8.915 € | Marža nije prikazana: veća je od ±1.000%, jer je prihod premali za smislen odnos. | 1 | 678 € |
| 33 | 9lives03749851 · Tivat | 0,0% | 0 € | Nema izvještaja za 2024. | -5.777 € | — | 1 | 481 € |
| 34 | A1 Football03378063 · Podgorica | 0,0% | 0 € | -100,0% | -7.559 € | — | 1 | — |
| 35 | Aromali03530329 · Bar | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -9.059 € | — | 1 | 687 € |
| 36 | Aurum Management03741044 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Nema izvještaja za 2024. | -56 € | — | 0 | — |
| 37 | Triple M Sport Management03278069 · Podgorica | 0,0% | 0 € | -100,0% | -4.085 € | — | 1 | 339 € |
| 38 | Istbasket Mne03339785 · Budva | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -2.036 € | — | 1 | — |
| 39 | Royal Penguin Skating03643948 · Bar | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -11.698 € | — | 1 | 924 € |
| 40 | Travel2football03666514 · Rožaje | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -17.128 € | — | 1 | 1.200 € |
| 41 | Xico Bike Works03553906 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -8.377 € | — | 1 | 678 € |
| 42 | Caan Sports Uvoz Izvoz Industrija Trgovina03189473 · Bar | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -8.109 € | — | 1 | 677 € |
| 43 | Yuscouting03065634 · Cetinje | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -2.025 € | — | 1 | — |
| 44 | Aqua Club02415054 · Berane | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -8.101 € | — | 1 | 675 € |
| 45 | Rabona Sports&More03160475 · Podgorica | 0,0% | 0 € | -100,0% | -23.014 € | — | 1 | 1.675 € |
| 46 | Jadranka Lara03771512 · Herceg Novi | 0,0% | 0 € | Nema izvještaja za 2024. | -7.034 € | — | 1 | 458 € |
| 47 | Miare03178722 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -9.545 € | — | 1 | 735 € |
| 48 | Nexora03740277 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Nema izvještaja za 2024. | -8.132 € | — | 0 | — |
| 49 | Solana's View Touristic Company03492087 · Ulcinj | 0,0% | 0 € | Nema izvještaja za 2024. | -901 € | — | 1 | — |
| 50 | XP02849208 · Budva | 0,0% | 0 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -2.214 € | — | 1 | — |