Prihod
16,2% prihoda sektora
285 kompanija je ostvarilo 74,27 mil. € prihoda u 2025. godini, 16,2% prihoda sektora Umjetnost i zabava. Od 2015. prihod je porastao 4,3 puta.
16,2% prihoda sektora
188 sa najviše jednim zaposlenim
Najveći poslodavac: Adriatic Marinas (212)
Nije prikazana: jedna firma nosi više od polovine dobiti ili gubitka
Prosjek po zaposlenom, ne po kompaniji
Prihod u milionima € (stubci) i broj kompanija koje su predale izvještaj (ispod), 2015–2025.
Promjena prihoda u odnosu na 2024, kompanije sa najmanje 1 mil. € prihoda te godine
Zaposleni i trošak zarada po zaposlenom mjesečno*
Rangirano po ukupnom prihodu · Prikazano 101–150 od 285
* Prosj. trošak zarada po zaposlenom mjesečno = troškovi zarada, naknada zarada i ostali lični rashodi iz bilansa uspjeha (AOP 211: neto zarade, porezi i doprinosi na zarade, uključujući doprinose na teret poslodavca, i ostali lični rashodi) / broj zaposlenih / 12. To nije bruto ni neto plata zaposlenog; netačni podaci u izvještaju mogu značajno uticati na vrijednost, a iznosi ispod 300 € mjesečno se ne prikazuju. Kako računamo →
Nije prikazana: jedna firma nosi više od polovine dobiti ili gubitka. Ukupna marža se ne prikazuje kad je ima manje od 5 firmi ili kad jedna firma nosi više od polovine zbirne dobiti i gubitka; tada pogledajte medijalnu maržu i udio profitabilnih firmi. Dobit koja ne odgovara prihodima i troškovima zarada nije uračunata.
Zbirovi uključuju i 8 preduzetnika: fizička lica čiji su izvještaji prikazani samo zbirno, bez imena. Broj kompanija ih ne uključuje. Kako računamo →
Naziv djelatnosti je naziv šifre iz Klasifikacije djelatnosti KD 2010, koja važi za sve prikazane godine. Registar sada uz iste šifre prikazuje nazive iz nove klasifikacije, pa se nazivi mogu razlikovati.
| Godina | Prihod | Kompanije |
|---|---|---|
| 2015 | 17.256.310 € | 56 |
| 2016 | 24.925.907 € | 72 |
| 2017 | 35.541.015 € | 74 |
| 2018 | 35.270.280 € | 85 |
| 2019 | 38.299.890 € | 102 |
| 2020 | 27.781.476 € | 120 |
| 2021 | 41.682.873 € | 129 |
| 2022 | 47.553.230 € | 179 |
| 2023 | 46.364.973 € | 236 |
| 2024 | 56.335.841 € | 263 |
| 2025 (Preliminarno) | 74.266.569 € | 285 |
Broj kompanija najviše je porastao 2023. godine: sa 179 na 236.
<0,1% |
| 17.730 € |
| -13,0% |
| 371 € |
| 2,1% |
| 2 |
| 680 € |
| 103 | In the na Stan03281558 · Podgorica | <0,1% | 17.326 € | -49,0% | -6.391 € | -36,9% | 2 | 566 € |
| 104 | S.C.F.03520978 · Bar | <0,1% | 17.270 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | 101 € | 0,6% | 1 | 961 € |
| 105 | Obrazovni Centar Smart03696421 · Tivat | <0,1% | 16.504 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -5.805 € | -35,2% | 1 | 1.321 € |
| 106 | Port of Petrovac03126285 · Budva | <0,1% | 16.123 € | +77,8% | -14.030 € | -87,0% | 3 | 815 € |
| 107 | MNK Company03750876 · Podgorica | <0,1% | 15.830 € | Nema izvještaja za 2024. | 731 € | 4,6% | 1 | 731 € |
| 108 | The Dance Academy03637042 · Tivat | <0,1% | 15.429 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -51.109 € | -331,3% | 2 | 2.021 € |
| 109 | Itns03776409 · Podgorica | <0,1% | 15.275 € | Nema izvještaja za 2024. | 570 € | 3,7% | 2 | — |
| 110 | MB Gaming03497178 · Podgorica | <0,1% | 15.230 € | -8,5% | -508 € | -3,3% | 3 | 348 € |
| 111 | Arti Company 202303544451 · Podgorica | <0,1% | 15.133 € | -5,8% | -237 € | -1,6% | 2 | 569 € |
| 112 | Bijeli Parus03485064 · Herceg Novi | <0,1% | 14.760 € | +16,6% | 158 € | 1,1% | 1 | 680 € |
| 113 | Fasterus03508757 · Budva | <0,1% | 14.438 € | +23,8% | 3.204 € | 22,2% | 1 | 670 € |
| 114 | Čarobno Dvorište03719006 · Bar | <0,1% | 14.084 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | 3.192 € | 22,7% | 1 | 670 € |
| 115 | Integrativni Porodični Centar & Ton Ton03309282 · Podgorica | <0,1% | 13.300 € | -35,4% | -12.679 € | -95,3% | 3 | 607 € |
| 116 | Vozduh03706036 · Budva | <0,1% | 13.142 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -2.553 € | -19,4% | 2 | 610 € |
| 117 | Chistodel03478009 · Budva | <0,1% | 12.910 € | +29,8% | 760 € | 5,9% | 1 | 916 € |
| 118 | Kreativna Manufaktura03472817 · Budva | <0,1% | 12.410 € | -7,7% | -11.652 € | -93,9% | 1 | 1.081 € |
| 119 | Pržice03653633 · Kotor | <0,1% | 11.832 € | +107,0% | -3.856 € | -32,6% | 1 | 844 € |
| 120 | Citykids03733319 · Podgorica | <0,1% | 11.696 € | Nema izvještaja za 2024. | -10.654 € | -91,1% | 2 | — |
| 121 | Aparat Service Mne03292932 · Budva | <0,1% | 11.506 € | -57,5% | -30.936 € | -268,9% | 1 | 1.288 € |
| 122 | Tetka - Tetkica03774104 · Budva | <0,1% | 11.312 € | Nema izvještaja za 2024. | -13.221 € | -116,9% | 2 | 370 € |
| 123 | Nice&Easy03453189 · Herceg Novi | <0,1% | 11.080 € | +112,7% | -1.600 € | -14,4% | 1 | 927 € |
| 124 | Shanti03521451 · Budva | <0,1% | 11.055 € | +198,9% | -11.501 € | -104,0% | 3 | 619 € |
| 125 | Um Agency03725324 · Podgorica | <0,1% | 10.846 € | Nema izvještaja za 2024. | 2.598 € | 24,0% | 1 | — |
| 126 | Pepelatz03558452 · Podgorica | <0,1% | 10.325 € | -26,9% | -2.887 € | -28,0% | 1 | 703 € |
| 127 | Olmar02996294 · Tivat | <0,1% | 10.250 € | -71,4% | -8.149 € | -79,5% | 2 | 654 € |
| 128 | Krispace03712842 · Herceg Novi | <0,1% | 9.908 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | 446 € | 4,5% | 1 | 677 € |
| 129 | Tud03513629 · Budva | <0,1% | 9.880 € | -46,1% | -8.515 € | -86,2% | 1 | 926 € |
| 130 | Vlanaroom03011577 · Budva | <0,1% | 9.482 € | +2.563,5% | 1.138 € | 12,0% | 1 | 681 € |
| 131 | Niti Group03726380 · Podgorica | <0,1% | 9.173 € | Nema izvještaja za 2024. | -9.111 € | -99,3% | 0 | — |
| 132 | Montesprat Group03516423 · Budva | <0,1% | 9.101 € | +257,7% | -8.124 € | -89,3% | 1 | 1.341 € |
| 133 | Ytrips03459381 · Bar | <0,1% | 9.040 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | 241 € | 2,7% | 1 | 678 € |
| 134 | Čarolija - MN02968690 · Nikšić | <0,1% | 8.682 € | +47,9% | 277 € | 3,2% | 1 | 631 € |
| 135 | Monteshow03573095 · Budva | <0,1% | 8.470 € | +303,3% | -613 € | -7,2% | 1 | 678 € |
| 136 | Ameripro03550893 · Budva | <0,1% | 8.384 € | -24,5% | -5.456 € | -65,1% | 1 | 986 € |
| 137 | The Golden Chestnuts Swing Dance Club In Montenegro03104168 · Podgorica | <0,1% | 8.343 € | +52,0% | -10.017 € | -120,1% | 2 | 678 € |
| 138 | Pro Diving03056040 · Podgorica | <0,1% | 8.207 € | +31,9% | -7.663 € | -93,4% | 1 | 690 € |
| 139 | La Fiesta03640329 · Podgorica | <0,1% | 8.120 € | +67,4% | 269 € | 3,3% | 1 | 508 € |
| 140 | Lingualino03684997 · Podgorica | <0,1% | 7.470 € | +310,9% | -3.596 € | -48,1% | 1 | 754 € |
| 141 | Tavifa03647293 · Bar | <0,1% | 7.445 € | +1.968,1% | -8.288 € | -111,3% | 1 | 1.130 € |
| 142 | Dječja Igraonica Mona03520226 · Podgorica | <0,1% | 7.422 € | -47,9% | -19.815 € | -267,0% | 1 | 424 € |
| 143 | Kreativni Kutak Kids Club Ams03777596 · Tivat | <0,1% | 6.780 € | Nema izvještaja za 2024. | -2.007 € | -29,6% | 1 | 415 € |
| 144 | Papa Party03657850 · Herceg Novi | <0,1% | 6.691 € | +92,8% | -1.515 € | -22,6% | 1 | 678 € |
| 145 | Magična Radionica03671640 · Budva | <0,1% | 6.419 € | -13,3% | -3.325 € | -51,8% | 1 | 509 € |
| 146 | Kalijana &CO03766691 · Podgorica | <0,1% | 6.361 € | Nema izvještaja za 2024. | 710 € | 11,2% | 1 | 366 € |
| 147 | Am-Systems03520404 · Budva | <0,1% | 6.000 € | +47,1% | -6.379 € | -106,3% | 1 | 925 € |
| 148 | Zenrog03784622 · Bar | <0,1% | 5.776 € | Nema izvještaja za 2024. | 1.578 € | 27,3% | 1 | 332 € |
| 149 | Luviloop Montenegro03589838 · Bar | <0,1% | 5.762 € | Procenat nije smislen: vrijednost za 2024 ili za tekuću godinu je nula, negativna, nepoznata ili nepouzdana. | -3.716 € | -64,5% | 1 | 677 € |
| 150 | Good Game03653021 · Tuzi | <0,1% | 5.656 € | +44,8% | -386 € | -6,8% | 2 | — |