Приход
4,3% прихода Црне Горе
3.326 компанија је остварило 758,90 мил. € прихода у 2025. години, 4,3% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 4. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 3,2 пута.
4,3% прихода Црне Горе
72,6 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Kadar Plus (519)
Укупна добит: 29,89 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 239.370.876 € | 1.306 |
| 2016 | 262.228.157 € | 1.380 |
| 2017 | 301.053.489 € | 1.496 |
| 2018 | 333.446.222 € | 1.663 |
| 2019 | 351.884.422 € | 1.831 |
| 2020 | 318.094.388 € | 2.022 |
| 2021 | 391.032.089 € | 2.198 |
| 2022 | 548.447.681 € | 2.694 |
| 2023 | 592.141.198 € | 3.169 |
| 2024 | 674.325.394 € | 3.269 |
| 2025 (Прелиминарно) | 758.900.352 € | 3.326 |
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 601–650 од 3.326
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 601 | Pick and Roll03411915 · Угоститељство | <0,1% | 133.923 € | -5,1% | 1.484 € | 1,1% | 5 | 587 € |
| 602 | Brbot Bar03082717 · Грађевинарство | <0,1% | 133.836 € | +68,6% | 10.957 € | 8,2% | 2 | 774 € |
| 603 | K- Med03459314 · Здравство и социјална заштита | <0,1% | 133.452 € | -24,7% | -7.871 € | -5,9% | 11 | 733 € |
| 604 | VK Group03703118 · Угоститељство | <0,1% | 132.686 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 16.851 € | 12,7% | 4 | 774 € |
| 605 | Ci - Tra02693836 · Транспорт и логистика | <0,1% | 132.228 € | +15,9% | 31.004 € | 23,4% | 4 | 675 € |
| 606 | International Logistic Company02777509 · Грађевинарство | <0,1% | 131.720 € | +31,7% | -72.831 € | -55,3% | 1 | 827 € |
| 607 | Ponta Čanj03252205 · Угоститељство | <0,1% | 130.675 € | -14,6% | 5.359 € | 4,1% | 4 | 627 € |
| 608 | CHS-Online03476057 · Уметност и забава | <0,1% | 129.833 € | +156,3% | 15.552 € | 12,0% | 6 | 1.037 € |
| 609 | Bitrović02321513 · Трговина | <0,1% | 129.062 € | -24,1% | 556 € | 0,4% | 3 | 525 € |
| 610 | Bar Fish Trade03313751 · Трговина | <0,1% | 128.849 € | +15,0% | 17.369 € | 13,5% | 2 | 396 € |
| 611 | Exsluziv Skaut02667177 · Угоститељство | <0,1% | 127.331 € | +46,2% | -1.807 € | -1,4% | 9 | — |
| 612 | Kotrobanja02700123 · Угоститељство | <0,1% | 126.921 € | -28,0% | -65.565 € | -51,7% | 4 | 675 € |
| 613 | D3 It03353869 · Технологија | <0,1% | 125.715 € | +37,3% | 3.100 € | 2,5% | 2 | 1.969 € |
| 614 | Kovcheg02975254 · Грађевинарство | <0,1% | 125.698 € | +235,2% | -10.472 € | -8,3% | 1 | — |
| 615 | Sea Fish03371743 · Трговина | <0,1% | 125.447 € | +14,5% | 880 € | 0,7% | 3 | 360 € |
| 616 | Malika02957400 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 125.313 € | -49,3% | -55.152 € | -44,0% | 5 | 1.273 € |
| 617 | MTM Plus03089339 · Трговина | <0,1% | 125.218 € | +10,1% | 1.740 € | 1,4% | 2 | 1.865 € |
| 618 | Kralj02883341 · Транспорт и логистика | <0,1% | 125.216 € | +21,3% | -10.588 € | -8,5% | 3 | 616 € |
| 619 | Đukić02154404 · Стручне услуге | <0,1% | 124.416 € | +0,8% | 109 € | 0,1% | 8 | 846 € |
| 620 | Termo Klima Bar03126927 · Грађевинарство | <0,1% | 123.673 € | +16,6% | -5.183 € | -4,2% | 4 | 366 € |
| 621 | Immo Monte03266532 · Угоститељство | <0,1% | 123.471 € | +465,6% | 21.987 € | 17,8% | 1 | 1.722 € |
| 622 | Impel02383772 · Транспорт и логистика | <0,1% | 122.263 € | +219,9% | 7.676 € | 6,3% | 1 | 678 € |
| 623 | LDS Company03078914 · Личне услуге | <0,1% | 121.996 € | +5,0% | 6.555 € | 5,4% | 3 | 985 € |
| 624 | Plan-Net02814153 · Стручне услуге | <0,1% | 120.620 € | +18,6% | 25.475 € | 21,1% | 3 | 975 € |
| 625 | Ćevabdžinica Dino03143651 · Угоститељство | <0,1% | 120.399 € | +24,4% | -6.953 € | -5,8% | 2 | 822 € |
| 626 | Relstone02889480 · Грађевинарство | <0,1% | 120.270 € | -18,4% | -129.170 € | -107,4% | 2 | 2.645 € |
| 627 | Electro Solutions03600599 · Грађевинарство | <0,1% | 120.135 € | +106,5% | -3.192 € | -2,7% | 2 | 1.875 € |
| 628 | Kormoran Virpazar03189309 · Транспорт и логистика | <0,1% | 120.043 € | +63,4% | 5.891 € | 4,9% | 3 | 501 € |
| 629 | Masterkop-RS03646858 · Грађевинарство | <0,1% | 120.000 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -661 € | -0,6% | 1 | 694 € |
| 630 | Centar za Projektovanje02776863 · Стручне услуге | <0,1% | 119.441 € | +94,8% | 27.119 € | 22,7% | 3 | 797 € |
| 631 | Chrono Group02384698 · Трговина | <0,1% | 119.182 € | -5,6% | 7.830 € | 6,6% | 3 | 851 € |
| 632 | Elitrade03398102 · Стручне услуге | <0,1% | 119.156 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 7.163 € | 6,0% | 1 | 443 € |
| 633 | Cumbu02405431 · Угоститељство | <0,1% | 118.115 € | -82,5% | -1.818 € | -1,5% | 2 | 707 € |
| 634 | Cma CGM Montenegro03765938 · Транспорт и логистика | <0,1% | 118.090 € | Нема извештаја за 2024. | 3.667 € | 3,1% | 3 | 1.276 € |
| 635 | Argella Montenegro03321908 · Пољопривреда | <0,1% | 116.746 € | -4,3% | 24.025 € | 20,6% | 7 | 562 € |
| 636 | Ružić Transport02637863 · Транспорт и логистика | <0,1% | 116.106 € | +34,7% | 9.474 € | 8,2% | 2 | 1.313 € |
| 637 | Padrino - Das02745593 · Угоститељство | <0,1% | 115.901 € | +5,3% | 37.320 € | 32,2% | 3 | 510 € |
| 638 | Raeli Logistics03496848 · Угоститељство | <0,1% | 115.840 € | +313,5% | -41.342 € | -35,7% | 5 | 726 € |
| 639 | Cvjećara Cactus03368718 · Трговина | <0,1% | 115.793 € | +14,3% | -12.983 € | -11,2% | 3 | 311 € |
| 640 | Lion Investment Montenegro03143074 · Угоститељство | <0,1% | 115.340 € | +78,3% | -42.537 € | -36,9% | 1 | 1.256 € |
| 641 | Kapa02822342 · Здравство и социјална заштита | <0,1% | 115.324 € | +7,7% | 28.225 € | 24,5% | 4 | 646 € |
| 642 | Dini Lindi03071359 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 115.172 € | -5,4% | -54.977 € | -47,7% | 5 | 965 € |
| 643 | Lav - S02422131 · Трговина | <0,1% | 115.050 € | +15,9% | 696 € | 0,6% | 1 | 700 € |
| 644 | MDS Compani02374749 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 115.017 € | +11,3% | 5.883 € | 5,1% | 2 | 864 € |
| 645 | Tiho Monte03482731 · Стручне услуге | <0,1% | 114.992 € | -38,8% | 84.250 € | 73,3% | 2 | 677 € |
| 646 | Bukovik Sutomore03049078 · Угоститељство | <0,1% | 114.635 € | +26,3% | 10.753 € | 9,4% | 2 | 723 € |
| 647 | Yachtingadria02706504 · Транспорт и логистика | <0,1% | 114.391 € | +20,6% | -10.299 € | -9,0% | 1 | 678 € |
| 648 | Yu Lovćen02061392 · Трговина | <0,1% | 112.754 € | +27,2% | 7.697 € | 6,8% | 5 | 745 € |
| 649 | Y. C. Jug02451620 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 112.649 € | -44,6% | -39.647 € | -35,2% | 5 | 840 € |
| 650 | Yacht Company Sanon03227260 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 112.335 € | +90,3% | 16.608 € | 14,8% | 3 | 842 € |