Приход
4,3% прихода Црне Горе
3.326 компанија је остварило 758,90 мил. € прихода у 2025. години, 4,3% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 4. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 3,2 пута.
4,3% прихода Црне Горе
72,6 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Kadar Plus (519)
Укупна добит: 29,89 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 239.370.876 € | 1.306 |
| 2016 | 262.228.157 € | 1.380 |
| 2017 | 301.053.489 € | 1.496 |
| 2018 | 333.446.222 € | 1.663 |
| 2019 | 351.884.422 € | 1.831 |
| 2020 | 318.094.388 € | 2.022 |
| 2021 | 391.032.089 € | 2.198 |
| 2022 | 548.447.681 € | 2.694 |
| 2023 | 592.141.198 € | 3.169 |
| 2024 | 674.325.394 € | 3.269 |
| 2025 (Прелиминарно) | 758.900.352 € | 3.326 |
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 51–100 од 382
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 51 | Lido-Turs02072149 · Угоститељство | <0,1% | 357.884 € | -32,2% | 12.293 € | 3,4% | 6 | 881 € |
| 52 | Mediamar03214168 · Угоститељство | <0,1% | 357.083 € | +12,0% | -1.536 € | -0,4% | 9 | 1.105 € |
| 53 | V.N Company03426360 · Угоститељство | <0,1% | 351.412 € | +7,6% | -7.331 € | -2,1% | 5 | 643 € |
| 54 | Centrale As03475891 · Угоститељство | <0,1% | 348.113 € | +44,7% | -3.844 € | -1,1% | 7 | 1.592 € |
| 55 | Slama Sutomore03428907 · Угоститељство | <0,1% | 347.721 € | +22,0% | 97.267 € | 28,0% | 4 | 509 € |
| 56 | SG Harmony03170357 · Угоститељство | <0,1% | 341.076 € | +8,9% | 1.405 € | 0,4% | 9 | 702 € |
| 57 | Lara - S Co02865548 · Угоститељство | <0,1% | 340.087 € | -16,4% | 57.097 € | 16,8% | 7 | 694 € |
| 58 | Bugrugasik02643464 · Угоститељство | <0,1% | 338.487 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 240.335 € | 71,0% | 2 | 869 € |
| 59 | Lejla02433583 · Угоститељство | <0,1% | 325.738 € | -0,7% | -6.628 € | -2,0% | 10 | 598 € |
| 60 | Kužina03075753 · Угоститељство | <0,1% | 323.386 € | +16,1% | 4.206 € | 1,3% | 15 | 708 € |
| 61 | Niš02747618 · Угоститељство | <0,1% | 320.000 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 271.134 € | 84,7% | 1 | 2.993 € |
| 62 | Hostelerija02945398 · Угоститељство | <0,1% | 313.981 € | +22,3% | 16.012 € | 5,1% | 5 | 1.021 € |
| 63 | Avanti 302929643 · Угоститељство | <0,1% | 312.773 € | -18,9% | 24.393 € | 7,8% | 6 | 981 € |
| 64 | Dolce Bacio03293220 · Угоститељство | <0,1% | 307.354 € | +25,0% | 24.168 € | 7,9% | 11 | 841 € |
| 65 | BR Tuttobene03735940 · Угоститељство | <0,1% | 299.467 € | Нема извештаја за 2024. | 6.909 € | 2,3% | 6 | 1.208 € |
| 66 | Istra Group02986221 · Угоститељство | <0,1% | 296.070 € | +215,8% | 19.192 € | 6,5% | 2 | 1.503 € |
| 67 | Sea Wave02753928 · Угоститељство | <0,1% | 294.140 € | +4,1% | 17.753 € | 6,0% | 10 | 761 € |
| 68 | L Group03031063 · Угоститељство | <0,1% | 285.002 € | -2,9% | 10.907 € | 3,8% | 5 | 1.142 € |
| 69 | Najs02654539 · Угоститељство | <0,1% | 285.001 € | +236,2% | 1.665 € | 0,6% | 4 | 1.233 € |
| 70 | Lirex02987970 · Угоститељство | <0,1% | 277.159 € | -0,9% | 116 € | 0,0% | 10 | 898 € |
| 71 | PTM Club03241602 · Угоститељство | <0,1% | 273.577 € | -3,6% | 9.799 € | 3,6% | 6 | 795 € |
| 72 | Pelikan02370239 · Угоститељство | <0,1% | 263.395 € | -7,8% | 11.854 € | 4,5% | 11 | 792 € |
| 73 | Almare02219166 · Угоститељство | <0,1% | 252.989 € | -6,0% | 4.692 € | 1,9% | 6 | 776 € |
| 74 | Matoni03636429 · Угоститељство | <0,1% | 243.451 € | +9,3% | 45.690 € | 18,8% | 3 | 1.410 € |
| 75 | Insomnia Group02777851 · Угоститељство | <0,1% | 243.410 € | -0,7% | 9.651 € | 4,0% | 6 | 603 € |
| 76 | Az Trade03340287 · Угоститељство | <0,1% | 240.495 € | +47,9% | 39.520 € | 16,4% | 3 | 2.069 € |
| 77 | V.S. Systems02332230 · Угоститељство | <0,1% | 240.412 € | +32,6% | 19.454 € | 8,1% | 6 | 1.293 € |
| 78 | 12. Jul02714108 · Угоститељство | <0,1% | 240.102 € | +34,5% | 17.351 € | 7,2% | 6 | 697 € |
| 79 | Hemingway Company03099067 · Угоститељство | <0,1% | 234.213 € | +5,7% | 18.335 € | 7,8% | 5 | 1.035 € |
| 80 | Sonso & Co03717801 · Угоститељство | <0,1% | 227.793 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -6.479 € | -2,8% | 9 | 871 € |
| 81 | Istra Besac03334961 · Угоститељство | <0,1% | 225.712 € | -13,9% | 5.504 € | 2,4% | 10 | 774 € |
| 82 | RTC Development02688972 · Угоститељство | <0,1% | 224.592 € | +49,6% | 28.997 € | 12,9% | 2 | 1.858 € |
| 83 | Kamine03331288 · Угоститељство | <0,1% | 221.928 € | +18,5% | -6.459 € | -2,9% | 5 | 956 € |
| 84 | Butor Company03088367 · Угоститељство | <0,1% | 219.734 € | -29,1% | -42.204 € | -19,2% | 6 | 1.090 € |
| 85 | VNV03012638 · Угоститељство | <0,1% | 218.809 € | +293,0% | 9.161 € | 4,2% | 5 | 966 € |
| 86 | Voda u Kršu02423693 · Угоститељство | <0,1% | 217.269 € | -2,1% | 23.574 € | 10,9% | 9 | 886 € |
| 87 | Peričić02914697 · Угоститељство | <0,1% | 213.465 € | +10,2% | -14.845 € | -7,0% | 9 | 320 € |
| 88 | Orahovica Tours03526399 · Угоститељство | <0,1% | 210.676 € | +16,5% | 12.385 € | 5,9% | 4 | 1.008 € |
| 89 | Mid Co03644189 · Угоститељство | <0,1% | 210.646 € | +208,6% | 4.677 € | 2,2% | 9 | 644 € |
| 90 | Blumenstreet03520099 · Угоститељство | <0,1% | 210.084 € | +22,7% | 7.453 € | 3,5% | 6 | 702 € |
| 91 | Kunje03129659 · Угоститељство | <0,1% | 204.785 € | +3,0% | 6.262 € | 3,1% | 12 | — |
| 92 | Deana Co03267199 · Угоститељство | <0,1% | 199.215 € | +18,9% | 16.740 € | 8,4% | 3 | 1.035 € |
| 93 | Alterturs02250934 · Угоститељство | <0,1% | 189.781 € | -16,1% | 13.735 € | 7,2% | 4 | 532 € |
| 94 | 3L Company03188175 · Угоститељство | <0,1% | 189.117 € | +35,6% | 5.123 € | 2,7% | 4 | 1.091 € |
| 95 | Vongola02759217 · Угоститељство | <0,1% | 186.314 € | +4,7% | 52.192 € | 28,0% | 7 | 456 € |
| 96 | Citadela Stari Bar03180557 · Угоститељство | <0,1% | 184.522 € | +43,1% | -34.620 € | -18,8% | 4 | 749 € |
| 97 | MS Invest Plus02902737 · Угоститељство | <0,1% | 184.377 € | -81,5% | -14.920 € | -8,1% | 6 | 622 € |
| 98 | Questo - Quello02786087 · Угоститељство | <0,1% | 184.055 € | +0,7% | 7.315 € | 4,0% | 2 | 623 € |
| 99 | BB Šušanj03362400 · Угоститељство | <0,1% | 182.533 € | +6,7% | 2.433 € | 1,3% | 3 | 1.055 € |
| 100 | Elementgroup03430812 · Угоститељство | <0,1% | 182.023 € | +41,9% | 3.073 € | 1,7% | 7 | 629 € |