Приход
4,3% прихода Црне Горе
3.326 компанија је остварило 758,90 мил. € прихода у 2025. години, 4,3% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 4. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 3,2 пута.
4,3% прихода Црне Горе
72,6 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Kadar Plus (519)
Укупна добит: 29,89 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 239.370.876 € | 1.306 |
| 2016 | 262.228.157 € | 1.380 |
| 2017 | 301.053.489 € | 1.496 |
| 2018 | 333.446.222 € | 1.663 |
| 2019 | 351.884.422 € | 1.831 |
| 2020 | 318.094.388 € | 2.022 |
| 2021 | 391.032.089 € | 2.198 |
| 2022 | 548.447.681 € | 2.694 |
| 2023 | 592.141.198 € | 3.169 |
| 2024 | 674.325.394 € | 3.269 |
| 2025 (Прелиминарно) | 758.900.352 € | 3.326 |
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 151–200 од 382
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 151 | Kapitel03102858 · Угоститељство | <0,1% | 90.784 € | -38,8% | -45.579 € | -50,2% | 5 | 633 € |
| 152 | Aleksandra02437732 · Угоститељство | <0,1% | 90.752 € | +5,5% | -5.837 € | -6,4% | 3 | 745 € |
| 153 | Nenezić Star03151735 · Угоститељство | <0,1% | 85.952 € | -4,0% | -8.975 € | -10,4% | 3 | 1.056 € |
| 154 | Konoba - Vinoteka Virpazar03185028 · Угоститељство | <0,1% | 85.821 € | -21,8% | -21.664 € | -25,2% | 4 | 611 € |
| 155 | Morea02384809 · Угоститељство | <0,1% | 85.630 € | +12,0% | 7.451 € | 8,7% | 3 | 539 € |
| 156 | Hasković Company03633403 · Угоститељство | <0,1% | 84.844 € | +197,9% | 3.719 € | 4,4% | 3 | 632 € |
| 157 | North Company03382818 · Угоститељство | <0,1% | 83.389 € | -13,4% | -41.026 € | -49,2% | 7 | 587 € |
| 158 | Begzić Group03650235 · Угоститељство | <0,1% | 83.374 € | +20,5% | 256 € | 0,3% | 3 | 672 € |
| 159 | In Medias Res02930609 · Угоститељство | <0,1% | 83.046 € | -58,1% | -19.344 € | -23,3% | 4 | 609 € |
| 160 | TSR Service03573974 · Угоститељство | <0,1% | 80.844 € | -6,4% | -72 € | -0,1% | 1 | 5.724 € |
| 161 | Franus03152871 · Угоститељство | <0,1% | 80.771 € | -8,4% | -25.776 € | -31,9% | 3 | 383 € |
| 162 | Infinitas02707918 · Угоститељство | <0,1% | 79.011 € | +19,2% | -94 € | -0,1% | 4 | 603 € |
| 163 | Škerović Gradnja02309602 · Угоститељство | <0,1% | 78.961 € | +25,6% | 17.899 € | 22,7% | 2 | 805 € |
| 164 | Društvance03070441 · Угоститељство | <0,1% | 78.753 € | +10,5% | 3.043 € | 3,9% | 4 | 647 € |
| 165 | Tasty Life03729559 · Угоститељство | <0,1% | 78.118 € | Нема извештаја за 2024. | 3.935 € | 5,0% | 6 | 599 € |
| 166 | Krug Koffee03554660 · Угоститељство | <0,1% | 74.941 € | +123,6% | 1.583 € | 2,1% | 4 | 568 € |
| 167 | Imi03023621 · Угоститељство | <0,1% | 74.534 € | -10,5% | -11.185 € | -15,0% | 3 | 968 € |
| 168 | Forcella03752127 · Угоститељство | <0,1% | 74.432 € | Нема извештаја за 2024. | -20.034 € | -26,9% | 5 | 792 € |
| 169 | Mujo - S Invest03383768 · Угоститељство | <0,1% | 74.231 € | +15,9% | -17.392 € | -23,4% | 4 | 735 € |
| 170 | KB Kosiakov03520218 · Угоститељство | <0,1% | 72.468 € | -74,5% | -22.243 € | -30,7% | 6 | 342 € |
| 171 | Val - Spič03258793 · Угоститељство | <0,1% | 71.616 € | +15,1% | 441 € | 0,6% | 3 | 672 € |
| 172 | Amas Holding03350851 · Угоститељство | <0,1% | 66.268 € | -3,3% | 3.310 € | 5,0% | 3 | 891 € |
| 173 | The Sons03501531 · Угоститељство | <0,1% | 66.069 € | -29,1% | 405 € | 0,6% | 6 | 653 € |
| 174 | Bracera02770687 · Угоститељство | <0,1% | 63.305 € | +30,6% | 3.568 € | 5,6% | 3 | 667 € |
| 175 | VD Design Professional03288510 · Угоститељство | <0,1% | 63.031 € | -26,9% | 9.750 € | 15,5% | 3 | 508 € |
| 176 | Hoopoe - Glamping and Adventures03247686 · Угоститељство | <0,1% | 62.691 € | +29,4% | 3.561 € | 5,7% | 3 | 673 € |
| 177 | Be Good03217736 · Угоститељство | <0,1% | 61.636 € | +63,5% | -774 € | -1,3% | 3 | 618 € |
| 178 | Publees Pub03739627 · Угоститељство | <0,1% | 60.440 € | Нема извештаја за 2024. | -6.052 € | -10,0% | 2 | 312 € |
| 179 | Butik 3303388816 · Угоститељство | <0,1% | 60.416 € | +14,5% | -11.379 € | -18,8% | 3 | 819 € |
| 180 | Obala Radovića03169537 · Угоститељство | <0,1% | 60.410 € | -10,0% | 1.708 € | 2,8% | 2 | 1.131 € |
| 181 | Stil-Prom02391180 · Угоститељство | <0,1% | 58.234 € | +9,0% | 737 € | 1,3% | 2 | 793 € |
| 182 | Odmaralište Srbobran03198979 · Угоститељство | <0,1% | 57.758 € | -14,0% | -926 € | -1,6% | 2 | 851 € |
| 183 | Karpatia03742679 · Угоститељство | <0,1% | 56.612 € | Нема извештаја за 2024. | -2.040 € | -3,6% | 1 | 515 € |
| 184 | Pit Stop Team03562611 · Угоститељство | <0,1% | 55.450 € | +104,1% | -12.353 € | -22,3% | 1 | 733 € |
| 185 | 3 Up03719723 · Угоститељство | <0,1% | 54.385 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 745 € | 1,4% | 3 | 433 € |
| 186 | Exclusive Adriatic03720209 · Угоститељство | <0,1% | 53.345 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 149 € | 0,3% | 3 | 554 € |
| 187 | RGB Božović03633373 · Угоститељство | <0,1% | 51.981 € | +49,9% | 330 € | 0,6% | 2 | 577 € |
| 188 | Cura Co02833204 · Угоститељство | <0,1% | 51.306 € | +22,8% | 3.075 € | 6,0% | 3 | 564 € |
| 189 | Porto Com03090248 · Угоститељство | <0,1% | 50.872 € | +22,7% | -20.659 € | -40,6% | 3 | 534 € |
| 190 | Agape MG03130614 · Угоститељство | <0,1% | 50.654 € | -1,4% | -9.532 € | -18,8% | 2 | 831 € |
| 191 | Eko Dnuv03329275 · Угоститељство | <0,1% | 49.393 € | -19,2% | 8.109 € | 16,4% | 3 | 470 € |
| 192 | Bonaca Tours03224503 · Угоститељство | <0,1% | 48.144 € | -27,0% | -6.272 € | -13,0% | 2 | 924 € |
| 193 | Luna Emil03342522 · Угоститељство | <0,1% | 45.355 € | +29,3% | -6.134 € | -13,5% | 3 | — |
| 194 | V&G Tim02952661 · Угоститељство | <0,1% | 44.490 € | +13,3% | 3.035 € | 6,8% | 2 | 783 € |
| 195 | Racha Group03731316 · Угоститељство | <0,1% | 43.768 € | Нема извештаја за 2024. | -52.971 € | -121,0% | 0 | — |
| 196 | Pile Trade03659151 · Угоститељство | <0,1% | 43.529 € | +103,8% | -14.264 € | -32,8% | 3 | 707 € |
| 197 | Lanterna02432846 · Угоститељство | <0,1% | 42.849 € | -29,6% | 211 € | 0,5% | 3 | 353 € |
| 198 | Seaball Co03708110 · Угоститељство | <0,1% | 42.417 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -12.781 € | -30,1% | 3 | 608 € |
| 199 | Top Taste03663922 · Угоститељство | <0,1% | 42.331 € | +82,8% | 2.687 € | 6,3% | 2 | 515 € |
| 200 | Bevenja Company03545466 · Угоститељство | <0,1% | 41.577 € | +0,5% | -5.667 € | -13,6% | 3 | 631 € |