Приход
4,3% прихода Црне Горе
3.326 компанија је остварило 758,90 мил. € прихода у 2025. години, 4,3% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 4. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 3,2 пута.
4,3% прихода Црне Горе
72,6 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Kadar Plus (519)
Укупна добит: 29,89 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 239.370.876 € | 1.306 |
| 2016 | 262.228.157 € | 1.380 |
| 2017 | 301.053.489 € | 1.496 |
| 2018 | 333.446.222 € | 1.663 |
| 2019 | 351.884.422 € | 1.831 |
| 2020 | 318.094.388 € | 2.022 |
| 2021 | 391.032.089 € | 2.198 |
| 2022 | 548.447.681 € | 2.694 |
| 2023 | 592.141.198 € | 3.169 |
| 2024 | 674.325.394 € | 3.269 |
| 2025 (Прелиминарно) | 758.900.352 € | 3.326 |
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 201–250 од 382
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 201 | Mass Efect03035107 · Угоститељство | <0,1% | 39.896 € | -57,4% | -47.456 € | -118,9% | 1 | 677 € |
| 202 | Slatka Tačka03657116 · Угоститељство | <0,1% | 39.066 € | +38,3% | -13.195 € | -33,8% | 3 | 650 € |
| 203 | David M. V.02936658 · Угоститељство | <0,1% | 38.685 € | -78,7% | -62.871 € | -162,5% | 3 | 734 € |
| 204 | Nostro Mare03520323 · Угоститељство | <0,1% | 38.363 € | -42,0% | 2.782 € | 7,3% | 1 | 1.307 € |
| 205 | Castello Group03029271 · Угоститељство | <0,1% | 37.558 € | -27,4% | 202 € | 0,5% | 2 | 1.034 € |
| 206 | N.P.A. Grupa03409627 · Угоститељство | <0,1% | 36.354 € | +7,8% | -33.356 € | -91,8% | 3 | 576 € |
| 207 | Obelix Company03742644 · Угоститељство | <0,1% | 35.075 € | Нема извештаја за 2024. | -8.039 € | -22,9% | 2 | 635 € |
| 208 | CNS Company03337979 · Угоститељство | <0,1% | 34.100 € | -40,3% | -37.665 € | -110,5% | 3 | 571 € |
| 209 | Restoran Merlin03435725 · Угоститељство | <0,1% | 33.312 € | +14,1% | 403 € | 1,2% | 2 | 530 € |
| 210 | Egor Max Company Limited03424049 · Угоститељство | <0,1% | 29.958 € | -3,3% | -23.074 € | -77,0% | 3 | 893 € |
| 211 | Berkot02809893 · Угоститељство | <0,1% | 29.338 € | +0,2% | 4.034 € | 13,8% | 2 | 417 € |
| 212 | Lumani Group03477126 · Угоститељство | <0,1% | 29.323 € | +1,5% | 428 € | 1,5% | 2 | — |
| 213 | Mama Nature03631001 · Угоститељство | <0,1% | 28.699 € | +122,9% | -16.060 € | -56,0% | 2 | 876 € |
| 214 | Black Hills Susanj03484602 · Угоститељство | <0,1% | 28.676 € | +163,0% | 4.264 € | 14,9% | 1 | 1.348 € |
| 215 | Minis Mne03133974 · Угоститељство | <0,1% | 27.465 € | +79,9% | 1.133 € | 4,1% | 2 | 373 € |
| 216 | SND Plus03125491 · Угоститељство | <0,1% | 27.283 € | +3,7% | -20.560 € | -75,4% | 3 | 675 € |
| 217 | Efović Company03752402 · Угоститељство | <0,1% | 27.267 € | Нема извештаја за 2024. | -6.664 € | -24,4% | 2 | 537 € |
| 218 | Guest House Pino03222322 · Угоститељство | <0,1% | 27.017 € | -11,2% | 265 € | 1,0% | 1 | 678 € |
| 219 | Monte Medo03490629 · Угоститељство | <0,1% | 26.292 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.943 € | -34,0% | 3 | 462 € |
| 220 | Nachos03592715 · Угоститељство | <0,1% | 25.989 € | +14,5% | -5.672 € | -21,8% | 1 | — |
| 221 | Lastochka.Mn03357503 · Угоститељство | <0,1% | 25.315 € | +8,9% | 1.271 € | 5,0% | 1 | 1.323 € |
| 222 | Podgrad - SLV03055370 · Угоститељство | <0,1% | 24.748 € | +1,9% | 561 € | 2,3% | 1 | 812 € |
| 223 | Boban Tours02781905 · Угоститељство | <0,1% | 24.585 € | -48,6% | -16.378 € | -66,6% | 1 | 675 € |
| 224 | Eminina Priča03619486 · Угоститељство | <0,1% | 24.580 € | +391,6% | 3.904 € | 15,9% | 2 | 481 € |
| 225 | SMH Group03538770 · Угоститељство | <0,1% | 24.513 € | -33,7% | -8.256 € | -33,7% | 3 | — |
| 226 | Abc-Service&More03595641 · Угоститељство | <0,1% | 24.461 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -23.324 € | -95,4% | 1 | 908 € |
| 227 | Buločka03607763 · Угоститељство | <0,1% | 24.095 € | +52,0% | -2.047 € | -8,5% | 1 | 1.387 € |
| 228 | Olive Queen03371778 · Угоститељство | <0,1% | 21.871 € | +100,2% | 1.217 € | 5,6% | 1 | 685 € |
| 229 | Desetka Group03566935 · Угоститељство | <0,1% | 21.850 € | -9,5% | -6.552 € | -30,0% | 2 | 626 € |
| 230 | Sahra Holding03471497 · Угоститељство | <0,1% | 21.692 € | +75,5% | -24.542 € | -113,1% | 3 | 604 € |
| 231 | 29 Palms Area03443892 · Угоститељство | <0,1% | 20.735 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -3.534 € | -17,0% | 1 | 678 € |
| 232 | Miela02837404 · Угоститељство | <0,1% | 19.933 € | -11,4% | -3.527 € | -17,7% | 1 | 978 € |
| 233 | Usefa02684420 · Угоститељство | <0,1% | 19.456 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -17.715 € | -91,1% | 1 | 779 € |
| 234 | Babi Bar Group03798852 · Угоститељство | <0,1% | 18.512 € | Нема извештаја за 2024. | 4.183 € | 22,6% | 1 | — |
| 235 | Tower Works03408540 · Угоститељство | <0,1% | 17.901 € | -4,4% | 394 € | 2,2% | 1 | 696 € |
| 236 | Blaca & Co03581845 · Угоститељство | <0,1% | 17.419 € | -8,6% | -14.599 € | -83,8% | 2 | 508 € |
| 237 | Winners Caffe02919699 · Угоститељство | <0,1% | 16.942 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -15.500 € | -91,5% | 1 | — |
| 238 | Melo 703752429 · Угоститељство | <0,1% | 16.323 € | Нема извештаја за 2024. | -434 € | -2,7% | 1 | 1.255 € |
| 239 | First Line Property03569594 · Угоститељство | <0,1% | 16.313 € | +315,2% | -18.066 € | -110,7% | 3 | 346 € |
| 240 | Sofija & Luka03271820 · Угоститељство | <0,1% | 16.184 € | +37,8% | -6.914 € | -42,7% | 1 | 675 € |
| 241 | Impal03531830 · Угоститељство | <0,1% | 14.005 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 5.229 € | 37,3% | 1 | 677 € |
| 242 | M Team Success03705927 · Угоститељство | <0,1% | 13.957 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -31.119 € | -223,0% | 1 | 604 € |
| 243 | Avantura Land03758494 · Угоститељство | <0,1% | 13.813 € | Нема извештаја за 2024. | 569 € | 4,1% | 2 | — |
| 244 | T - Aimee03548775 · Угоститељство | <0,1% | 12.811 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 4.877 € | 38,1% | 1 | 621 € |
| 245 | Stange 103579174 · Угоститељство | <0,1% | 12.769 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.002 € | -62,7% | 3 | 565 € |
| 246 | Drpljanin Co02780879 · Угоститељство | <0,1% | 10.302 € | -71,7% | -8.290 € | -80,5% | 2 | 420 € |
| 247 | Turistički Kamp River03706222 · Угоститељство | <0,1% | 9.872 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -2.197 € | -22,3% | 1 | — |
| 248 | Bella Rent Car03524914 · Угоститељство | <0,1% | 9.820 € | +57,4% | -12.090 € | -123,1% | 2 | 670 € |
| 249 | Pebro - Mne03403700 · Угоститељство | <0,1% | 9.600 € | 0,0% | -102 € | -1,1% | 1 | 678 € |
| 250 | Ponimonte03689476 · Угоститељство | <0,1% | 9.600 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 299 € | 3,1% | 1 | 678 € |