Приход
8,4% прихода Црне Горе
1.880 компанија је остварило 1,48 млрд € прихода у 2025. години, 8,4% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 2. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 2,0 пута.
8,4% прихода Црне Горе
28,6 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Elektroprivreda Crne Gore (1.170)
Укупна добит: -20,10 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 736.967.003 € | 992 |
| 2016 | 733.856.066 € | 1.087 |
| 2017 | 844.204.582 € | 1.146 |
| 2018 | 902.932.275 € | 1.255 |
| 2019 | 933.841.671 € | 1.348 |
| 2020 | 924.882.736 € | 1.443 |
| 2021 | 1.056.901.497 € | 1.559 |
| 2022 | 1.440.432.113 € | 1.644 |
| 2023 | 1.374.002.941 € | 1.697 |
| 2024 | 1.437.089.028 € | 1.810 |
| 2025 (Прелиминарно) | 1.483.187.027 € | 1.880 |
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 101–150 од 167
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 101 | Azzurro02625644 · Угоститељство | <0,1% | 35.835 € | -36,5% | -13.705 € | -38,2% | 5 | 336 € |
| 102 | Fortuna Plus03737845 · Угоститељство | <0,1% | 31.572 € | Нема извештаја за 2024. | 981 € | 3,1% | 3 | — |
| 103 | Train Company03456153 · Угоститељство | <0,1% | 29.841 € | +27,6% | -12.961 € | -43,4% | 5 | 466 € |
| 104 | Panda Bubble Tea03616827 · Угоститељство | <0,1% | 29.722 € | -19,7% | -2.770 € | -9,3% | 2 | 652 € |
| 105 | Orah Countryside03382745 · Угоститељство | <0,1% | 29.293 € | +47,9% | 701 € | 2,4% | 2 | 782 € |
| 106 | Magična Šerpica03364305 · Угоститељство | <0,1% | 28.780 € | -4,8% | -771 € | -2,7% | 3 | 431 € |
| 107 | Atos - Caffe03083152 · Угоститељство | <0,1% | 28.598 € | +12,6% | -1.141 € | -4,0% | 2 | 771 € |
| 108 | Big Bite03628027 · Угоститељство | <0,1% | 28.216 € | +31,2% | -1.045 € | -3,7% | 3 | 549 € |
| 109 | Bota Caffe Bar02891719 · Угоститељство | <0,1% | 28.200 € | +42,3% | -1.271 € | -4,5% | 3 | 570 € |
| 110 | Green Tara02761556 · Угоститељство | <0,1% | 28.123 € | -4,6% | 6.971 € | 24,8% | 2 | 690 € |
| 111 | 3 M D03484700 · Угоститељство | <0,1% | 26.958 € | +127,9% | 6.061 € | 22,5% | 2 | 519 € |
| 112 | Pantović03242676 · Угоститељство | <0,1% | 26.668 € | -11,6% | 235 € | 0,9% | 1 | 675 € |
| 113 | Zona NK03794458 · Угоститељство | <0,1% | 25.838 € | Нема извештаја за 2024. | 699 € | 2,7% | 3 | — |
| 114 | Ambar03632580 · Угоститељство | <0,1% | 24.650 € | +113,4% | -1.150 € | -4,7% | 3 | 319 € |
| 115 | Nera-Iva03735478 · Угоститељство | <0,1% | 24.118 € | Нема извештаја за 2024. | -567 € | -2,4% | 3 | 422 € |
| 116 | Trotters Indepedent Trading Co03089452 · Угоститељство | <0,1% | 24.097 € | -45,6% | -17.206 € | -71,4% | 2 | 699 € |
| 117 | Tani Premium03778550 · Угоститељство | <0,1% | 22.707 € | Нема извештаја за 2024. | -4.214 € | -18,6% | 0 | — |
| 118 | Express Lonac03209580 · Угоститељство | <0,1% | 21.542 € | -10,9% | 1.230 € | 5,7% | 3 | 338 € |
| 119 | Tri Kanjona03431681 · Угоститељство | <0,1% | 21.474 € | +33,3% | 360 € | 1,7% | 2 | — |
| 120 | D-Prom03347079 · Угоститељство | <0,1% | 20.855 € | -39,6% | -10.696 € | -51,3% | 3 | 559 € |
| 121 | Roštilj Montenegrino03791530 · Угоститељство | <0,1% | 20.199 € | Нема извештаја за 2024. | -2.355 € | -11,7% | 4 | — |
| 122 | Pro Bonoo03604888 · Угоститељство | <0,1% | 19.169 € | +23,8% | 531 € | 2,8% | 1 | 675 € |
| 123 | Durutović Ranč03095479 · Угоститељство | <0,1% | 18.061 € | +5,3% | -14.667 € | -81,2% | 3 | 452 € |
| 124 | Marvel & Nik03404072 · Угоститељство | <0,1% | 17.076 € | -17,9% | -2.693 € | -15,8% | 4 | — |
| 125 | Simona S03062872 · Угоститељство | <0,1% | 16.529 € | +2,3% | -1.453 € | -8,8% | 1 | — |
| 126 | Avenija Wej03637417 · Угоститељство | <0,1% | 15.669 € | +14,2% | 338 € | 2,2% | 1 | 675 € |
| 127 | Priroda i Društvo03598055 · Угоститељство | <0,1% | 15.000 € | +42,9% | 2.979 € | 19,9% | 1 | 674 € |
| 128 | Pavićević Produkt03753689 · Угоститељство | <0,1% | 14.946 € | Нема извештаја за 2024. | -5.787 € | -38,7% | 2 | 521 € |
| 129 | Cerovo Brdo03145140 · Угоститељство | <0,1% | 14.698 € | +85,8% | 843 € | 5,7% | 1 | 678 € |
| 130 | Zagrad03556913 · Угоститељство | <0,1% | 14.115 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -13.652 € | -96,7% | 1 | 796 € |
| 131 | Gerila Street03162907 · Угоститељство | <0,1% | 14.085 € | -35,0% | -18.818 € | -133,6% | 3 | 718 € |
| 132 | Podbožur02792095 · Угоститељство | <0,1% | 13.225 € | +3,6% | -352 € | -2,7% | 1 | 675 € |
| 133 | Fruit Fuel03763226 · Угоститељство | <0,1% | 12.924 € | Нема извештаја за 2024. | 109 € | 0,8% | 2 | 383 € |
| 134 | Krivokapić MM03091821 · Угоститељство | <0,1% | 11.833 € | -44,8% | -3.674 € | -31,0% | 1 | 399 € |
| 135 | Ugomont02803089 · Угоститељство | <0,1% | 9.054 € | +56,6% | 1.059 € | 11,7% | 1 | — |
| 136 | Roterdam03727688 · Угоститељство | <0,1% | 8.966 € | Нема извештаја за 2024. | -7.978 € | -89,0% | 0 | — |
| 137 | Astacus02963701 · Угоститељство | <0,1% | 8.645 € | +8,9% | -8.387 € | -97,0% | 2 | 592 € |
| 138 | Brezanski Lug03559670 · Угоститељство | <0,1% | 8.150 € | +636,9% | -1.932 € | -23,7% | 1 | 812 € |
| 139 | Home For Friends03276180 · Угоститељство | <0,1% | 7.612 € | +57,0% | -3.241 € | -42,6% | 1 | 540 € |
| 140 | Čorbica03463214 · Угоститељство | <0,1% | 7.072 € | -59,3% | -13.093 € | -185,1% | 1 | 787 € |
| 141 | Nikšić02385996 · Угоститељство | <0,1% | 6.500 € | -14,6% | 0 € | 0,0% | 1 | — |
| 142 | Pejović and Co03252400 · Угоститељство | <0,1% | 5.950 € | +21,3% | -546 € | -9,2% | 1 | 380 € |
| 143 | Gril Montenegrino03292746 · Угоститељство | <0,1% | 5.875 € | +39,7% | -16.501 € | -280,9% | 4 | — |
| 144 | Ćela03738825 · Угоститељство | <0,1% | 3.407 € | Нема извештаја за 2024. | -8.107 € | -238,0% | 3 | 320 € |
| 145 | Bell & Bell03794652 · Угоститељство | <0,1% | 3.330 € | Нема извештаја за 2024. | -291 € | -8,7% | 0 | — |
| 146 | Sonigor03796027 · Угоститељство | <0,1% | 3.245 € | Нема извештаја за 2024. | 101 € | 3,1% | 3 | — |
| 147 | Monteko Invest03640043 · Угоститељство | <0,1% | 5 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -5.520 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | — |
| 148 | Nilović Company03362876 · Угоститељство | <0,1% | 1 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.234 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | 682 € |
| 149 | Bonibo02823187 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -19.755 € | — | 1 | 533 € |
| 150 | East End03005321 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -1 € | — | 1 | — |