Приход
8,4% прихода Црне Горе
1.880 компанија је остварило 1,48 млрд € прихода у 2025. години, 8,4% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 2. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 2,0 пута.
8,4% прихода Црне Горе
28,6 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Elektroprivreda Crne Gore (1.170)
Укупна добит: -20,10 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 736.967.003 € | 992 |
| 2016 | 733.856.066 € | 1.087 |
| 2017 | 844.204.582 € | 1.146 |
| 2018 | 902.932.275 € | 1.255 |
| 2019 | 933.841.671 € | 1.348 |
| 2020 | 924.882.736 € | 1.443 |
| 2021 | 1.056.901.497 € | 1.559 |
| 2022 | 1.440.432.113 € | 1.644 |
| 2023 | 1.374.002.941 € | 1.697 |
| 2024 | 1.437.089.028 € | 1.810 |
| 2025 (Прелиминарно) | 1.483.187.027 € | 1.880 |
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 1–50 од 167
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 1 | Uniprom Hoteli02915022 · Угоститељство | 0,4% | 5.702.132 € | +3,3% | 171.059 € | 3,0% | 144 | 1.326 € |
| 2 | Comp Comerc02055384 · Угоститељство | 0,2% | 2.341.959 € | -9,4% | 12.104 € | 0,5% | 58 | 1.167 € |
| 3 | Globalis03158659 · Угоститељство | 0,2% | 2.328.588 € | +0,2% | 405.634 € | 17,4% | 30 | 1.474 € |
| 4 | Debt Management Project i Montenegro02836688 · Угоститељство | 0,1% | 2.210.333 € | +70,6% | 1.076.611 € | 48,7% | 2 | 2.011 € |
| 5 | Kastel Plus02814099 · Угоститељство | <0,1% | 1.329.880 € | +11,1% | 54.440 € | 4,1% | 20 | 1.326 € |
| 6 | Golden Investment Group03313140 · Угоститељство | <0,1% | 1.067.521 € | +67,6% | -442.419 € | -41,4% | 17 | 1.039 € |
| 7 | Agro Sistem Ana02911035 · Угоститељство | <0,1% | 1.033.783 € | +123,9% | 190.184 € | 18,4% | 32 | 537 € |
| 8 | Piatto03353460 · Угоститељство | <0,1% | 1.017.429 € | +34,6% | 96.712 € | 9,5% | 23 | 943 € |
| 9 | Regent Resort03407241 · Угоститељство | <0,1% | 912.898 € | +105,2% | 210.026 € | 23,0% | 14 | 1.004 € |
| 10 | Export -Import VST Trend02330857 · Угоститељство | <0,1% | 769.481 € | +3.862,7% | 628.847 € | 81,7% | 1 | 5.111 € |
| 11 | Manipe03450821 · Угоститељство | <0,1% | 602.892 € | +28,3% | 28.321 € | 4,7% | 17 | 886 € |
| 12 | Error 40403349560 · Угоститељство | <0,1% | 589.337 € | +41,8% | 164.822 € | 28,0% | 5 | 682 € |
| 13 | Đurići03177343 · Угоститељство | <0,1% | 581.802 € | +10,6% | 110.215 € | 18,9% | 6 | 932 € |
| 14 | North Group03459853 · Угоститељство | <0,1% | 531.945 € | +72,9% | 130.367 € | 24,5% | 5 | 1.007 € |
| 15 | Falcon Com03008819 · Угоститељство | <0,1% | 461.022 € | +1,4% | 7.704 € | 1,7% | 12 | 800 € |
| 16 | Mipe03096637 · Угоститељство | <0,1% | 442.857 € | +12,6% | 25.965 € | 5,9% | 4 | — |
| 17 | Revolucija Plus03244288 · Угоститељство | <0,1% | 436.437 € | +19,4% | 32.696 € | 7,5% | 9 | 852 € |
| 18 | Vučje02770156 · Угоститељство | <0,1% | 424.845 € | +105,5% | -50.297 € | -11,8% | 8 | 1.171 € |
| 19 | Mim Dekor Art03311759 · Угоститељство | <0,1% | 424.661 € | +30,7% | 11.743 € | 2,8% | 8 | 636 € |
| 20 | Knjaz Home03559688 · Угоститељство | <0,1% | 420.584 € | +19,9% | 17.560 € | 4,2% | 10 | 669 € |
| 21 | Blues Brothers02956128 · Угоститељство | <0,1% | 412.498 € | +10,7% | 100.391 € | 24,3% | 8 | 748 € |
| 22 | Piazza03121992 · Угоститељство | <0,1% | 406.940 € | +16,0% | 3.900 € | 1,0% | 11 | 714 € |
| 23 | Asb Estate Management03616380 · Угоститељство | <0,1% | 391.326 € | +13,5% | 21.770 € | 5,6% | 9 | 928 € |
| 24 | Panem03118401 · Угоститељство | <0,1% | 387.943 € | +13,0% | 2.892 € | 0,7% | 15 | 1.023 € |
| 25 | MSK-Group03602125 · Угоститељство | <0,1% | 381.252 € | +22,8% | 17.973 € | 4,7% | 12 | 1.100 € |
| 26 | Voptik03410048 · Угоститељство | <0,1% | 341.953 € | +77,2% | 19.414 € | 5,7% | 9 | 1.270 € |
| 27 | Velting02108402 · Угоститељство | <0,1% | 326.935 € | -49,2% | 3.959 € | 1,2% | 19 | 509 € |
| 28 | Agro-Mils03061892 · Угоститељство | <0,1% | 325.753 € | +37,4% | 31.061 € | 9,5% | 9 | 887 € |
| 29 | Propaganda03041174 · Угоститељство | <0,1% | 291.627 € | +7,4% | -17.481 € | -6,0% | 9 | 701 € |
| 30 | M&M-No2803047121 · Угоститељство | <0,1% | 290.770 € | +14,2% | 17.502 € | 6,0% | 5 | 1.189 € |
| 31 | Mijušković Company02330253 · Угоститељство | <0,1% | 286.307 € | +2,2% | 24.449 € | 8,5% | 8 | 705 € |
| 32 | Koliba 1203764117 · Угоститељство | <0,1% | 279.276 € | Нема извештаја за 2024. | 36.156 € | 12,9% | 13 | 499 € |
| 33 | Elmurst03356868 · Угоститељство | <0,1% | 278.044 € | +62,7% | 24.096 € | 8,7% | 6 | 739 € |
| 34 | Aleks & Stef03079830 · Угоститељство | <0,1% | 258.719 € | +14,2% | 7.743 € | 3,0% | 10 | 882 € |
| 35 | Kofein03295966 · Угоститељство | <0,1% | 258.604 € | +1,6% | 13.231 € | 5,1% | 0 | — |
| 36 | Lucom03065332 · Угоститељство | <0,1% | 255.143 € | -13,9% | 12.844 € | 5,0% | 3 | 1.318 € |
| 37 | Pasaž Montenegro03123600 · Угоститељство | <0,1% | 239.833 € | +27,4% | 18.170 € | 7,6% | 6 | 860 € |
| 38 | Trim Line02929503 · Угоститељство | <0,1% | 238.527 € | -1,6% | 3.057 € | 1,3% | 5 | 569 € |
| 39 | NB - Komerc03320456 · Угоститељство | <0,1% | 225.786 € | +228,4% | 11.327 € | 5,0% | 4 | 863 € |
| 40 | Bonik-Group03462978 · Угоститељство | <0,1% | 219.062 € | +40,6% | 2.682 € | 1,2% | 4 | 596 € |
| 41 | Roki JM03464130 · Угоститељство | <0,1% | 213.649 € | -13,9% | 9.352 € | 4,4% | 4 | 1.398 € |
| 42 | Simulatte03587363 · Угоститељство | <0,1% | 205.548 € | +17,2% | 13.554 € | 6,6% | 9 | 746 € |
| 43 | Positive Invest03552748 · Угоститељство | <0,1% | 198.474 € | +5,8% | 1.614 € | 0,8% | 6 | 841 € |
| 44 | First Angolo03706605 · Угоститељство | <0,1% | 196.070 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 11.138 € | 5,7% | 6 | 869 € |
| 45 | Oktoberfest03173470 · Угоститељство | <0,1% | 190.234 € | +27,9% | 15.360 € | 8,1% | 7 | 670 € |
| 46 | An-Ri Invest03149234 · Угоститељство | <0,1% | 188.151 € | +203,2% | 2.017 € | 1,1% | 6 | 787 € |
| 47 | 3 Max02448742 · Угоститељство | <0,1% | 177.791 € | +16,8% | -13.999 € | -7,9% | 9 | 669 € |
| 48 | NNZ Group03710807 · Угоститељство | <0,1% | 175.491 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 1.159 € | 0,7% | 6 | 711 € |
| 49 | M. Nikčević - Rio02097958 · Угоститељство | <0,1% | 170.490 € | +54,1% | -14.943 € | -8,8% | 5 | 1.077 € |
| 50 | Magic Family03260119 · Угоститељство | <0,1% | 164.365 € | +170,6% | 9.927 € | 6,0% | 6 | 787 € |