Приход
57,1% прихода сектора
1.855 компанија је остварило 1,17 млрд € прихода у 2025. години, 57,1% прихода сектора Грађевинарство. Од 2015. приход је порастао 3,5 пута.
57,1% прихода сектора
1.075 са највише једним запосленим
Највећи послодавац: Bemax (134)
Медијална компанија 2,1% · 34% с добити
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
Промена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Рангирано по укупном приходу · Приказано 1101–1150 од 1.855
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
Добит не укључује 4 извештаја с неусклађеном добити.
Збирови укључују и 8 предузетника: физичка лица чији су извештаји приказани само збирно, без имена. Број компанија их не укључује. Како рачунамо →
Назив делатности је назив шифре из Класификације делатности КД 2010, која важи за све приказане године. Регистар сада уз исте шифре приказује називе из нове класификације, па се називи могу разликовати.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 339.170.395 € | 646 |
| 2016 | 409.084.630 € | 704 |
| 2017 | 538.686.684 € | 783 |
| 2018 | 565.309.113 € | 979 |
| 2019 | 755.222.719 € | 1.110 |
| 2020 | 527.687.241 € | 1.222 |
| 2021 | 465.629.933 € | 1.344 |
| 2022 | 667.728.208 € | 1.500 |
| 2023 | 735.632.804 € | 1.717 |
| 2024 | 860.797.103 € | 1.853 |
| 2025 (Прелиминарно) | 1.171.418.644 € | 1.855 |
Број компанија највише је порастао 2018. године: са 783 на 979.
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
0,0% |
| 0 € |
| Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. |
| -33.542 € |
| — |
| 1 |
| — |
| 1103 | All Investment02919087 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.099 € | — | 1 | 667 € |
| 1104 | A.L. Monte Group03484416 · Bar | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -9.012 € | — | 1 | — |
| 1105 | Alucon03207943 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -17.010 € | — | 1 | 926 € |
| 1106 | Amati Invest03617637 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -110.884 € | — | 1 | 506 € |
| 1107 | A&M Inženjering03126340 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -22.890 € | — | 3 | 565 € |
| 1108 | Anova Club03504719 · Bar | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -19.181 € | — | 1 | 1.586 € |
| 1109 | Ar Group03444465 · Tivat | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.844 € | — | 1 | 339 € |
| 1110 | Arhad Construction03621006 · Budva | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -6.473 € | — | 1 | 503 € |
| 1111 | Arkas Company Mne03454789 · Budva | 0,0% | 0 € | -100,0% | -11.225 € | — | 1 | 675 € |
| 1112 | Ark Investment03313395 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -5.928 € | — | 1 | 452 € |
| 1113 | Art Adriatic03453731 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -32.469 € | — | 3 | 611 € |
| 1114 | Arvis Group03672875 · Bar | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.045 € | — | 1 | 670 € |
| 1115 | Asen&Con03628922 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 0 € | — | — | — |
| 1116 | Asiva Insaat03585468 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -9.299 € | — | 1 | 675 € |
| 1117 | Atelye Europe03254712 · Podgorica | 0,0% | 0 € | -100,0% | -32.867 € | — | 1 | 2.005 € |
| 1118 | Aura Company02870720 · Nikšić | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -2.025 € | — | 1 | — |
| 1119 | Baco LLC03345700 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 0 € | — | — | — |
| 1120 | Bar Construction and Investment Group02462567 · Bar | 0,0% | 0 € | -100,0% | -42.501 € | — | 1 | 1.198 € |
| 1121 | Bau Trgopek03466418 · Bar | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -10.574 € | — | 1 | 678 € |
| 1122 | BC Construction03216071 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 0 € | — | — | — |
| 1123 | BDF Group03393984 · Budva | 0,0% | 0 € | -100,0% | -16.225 € | — | 1 | 818 € |
| 1124 | Beauty Lastva03369781 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -15.274 € | — | 1 | 631 € |
| 1125 | Bella Adria Real Estate and Construction03383644 · Herceg Novi | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -26.593 € | — | 1 | 572 € |
| 1126 | Berberoglu Construction03622371 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -109.003 € | — | 1 | 1.073 € |
| 1127 | Beyuha03330672 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -6.970 € | — | 1 | 338 € |
| 1128 | BK Invest03320332 · Budva | 0,0% | 0 € | -100,0% | 0 € | — | — | — |
| 1129 | BLNT-Insaat03587339 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.139 € | — | 1 | 675 € |
| 1130 | BM Development03645002 · Budva | 0,0% | 0 € | -100,0% | -399.812 € | — | 1 | 678 € |
| 1131 | Boka Visit03483754 · Herceg Novi | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -7.755 € | — | 1 | 339 € |
| 1132 | Boreas Invesments03398447 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -11.409 € | — | 1 | 671 € |
| 1133 | BPC Montenegro03474828 · Tivat | 0,0% | 0 € | -100,0% | -135.447 € | — | 1 | 374 € |
| 1134 | Brenting03132161 · Herceg Novi | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -2.035 € | — | 1 | — |
| 1135 | Bris Invest03643816 · Bar | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -6.735 € | — | 1 | 558 € |
| 1136 | BSR Bau03650324 · Ulcinj | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -25.749 € | — | 3 | 465 € |
| 1137 | Calcania03764141 · Tivat | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -5.427 € | — | 1 | 375 € |
| 1138 | Carro03779556 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -1.109 € | — | 1 | — |
| 1139 | Casa Romuli03778371 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -9.645 € | — | 0 | — |
| 1140 | CDK-Group-Mne03722007 · Budva | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -7.303 € | — | 1 | 609 € |
| 1141 | Ceya Insaat Otomotiv03548376 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -2.035 € | — | 1 | — |
| 1142 | Cityart Group Montenegro03402452 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.532 € | — | 0 | — |
| 1143 | Coherence Group03770346 · Podgorica | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -8.427 € | — | 1 | — |
| 1144 | Comez Engineering Investment03600190 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.106 € | — | 1 | 676 € |
| 1145 | Conforist MN03591492 · Bar | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 0 € | — | — | — |
| 1146 | Construction World Company03320146 · Podgorica | 0,0% | 0 € | -100,0% | -129.850 € | — | 5 | 1.198 € |
| 1147 | Creator02959399 · Budva | 0,0% | 0 € | -100,0% | -9.102 € | — | 1 | 670 € |
| 1148 | Crop Europe03502228 · Tivat | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -136.014 € | — | 2 | 3.532 € |
| 1149 | Cukorova Construction03625583 · Budva | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.119 € | — | 1 | 677 € |
| 1150 | Deluxe Management03796159 · Budva | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -2.503 € | — | — | — |