| 1200 | Производња дуванских производа | 1 | 2 | 0 € | -154.516 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1624 | Производња амбалаже од дрвета | 1 | 1 | 0 € | -2.025 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2013 | Производња осталих основних неорганских хемикалија | 1 | 1 | 0 € | -4.164 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2331 | Производња керамичких плочица и плоча | 1 | 1 | 0 € | -8.143 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2351 | Производња цемента | 2 | 2 | 0 € | -29.885 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2365 | Производња производа од цемента с влакнима | 1 | 1 | 0 € | -4.069 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2733 | Производња електроинсталационог материјала | 1 | 1 | 0 € | -8.146 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2811 | Производња мотора и турбина, осим мотора за авионе и моторна возила | 1 | 1 | 0 € | -6.076 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2910 | Производња моторних возила | 1 | 1 | 0 € | -8.276 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 3040 | Производња борбених војних возила | 1 | 1 | 0 € | -3.030 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2454 | Ливење осталих обојених метала | 1 | 1 | 837 € | -7.484 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2420 | Производња челичних цеви, шупљих профила и прикључака | 1 | 1 | 1.000 € | -145.059 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1092 | Производња готове хране за кућне љубимце | 2 | 2 | 1.300 € | -16.046 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1310 | Припрема и предење текстилних влакана | 5 | 5 | 1.452 € | -44.423 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 3030 | Производња ваздушних и свемирских летелица и одговарајуће опреме | 3 | 3 | 2.500 € | -22.975 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 2892 | Производња машина за руднике, каменоломе и грађевинарство | 1 | 1 | 3.539 € | -11.053 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1414 | Производња рубља | 4 | 5 | 8.626 € | -33.137 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 3220 | Производња музичких инструмената | 2 | 2 | 8.880 € | -10.922 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2042 | Производња парфема и тоалетних препарата | 2 | 2 | 10.192 € | -29.197 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2571 | Производња сечива | 1 | 1 | 11.355 € | 1.642 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 1431 | Производња плетених и кукичаних чарапа | 2 | 2 | 12.094 € | -15.814 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2630 | Производња комуникационе опреме | 2 | 3 | 12.290 € | 216 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 1439 | Производња остале плетене и кукичане одеће | 3 | 3 | 13.656 € | -5.823 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2920 | Производња каросерија за моторна возила, приколице и полуприколице | 1 | 4 | 17.691 € | -314.173 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2399 | Производња осталих производа од неметалних минерала, на другом месту непоменутих | 2 | 3 | 18.438 € | -14.731 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1320 | Производња тканина | 3 | 4 | 21.118 € | 77 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 2823 | Производња канцеларијских машина и опреме, осим рачунара и рачунарске опреме | 1 | 2 | 21.498 € | 182 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 3213 | Производња имитације накита и сродних производа | 8 | 9 | 23.635 € | -52.898 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 12,5% |
| 2893 | Производња машина за индустрију хране, пића и дувана | 1 | 1 | 24.234 € | 2.315 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 2349 | Производња осталих керамичких производа | 3 | 3 | 27.398 € | -17.851 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 2059 | Производња осталих хемијских производа, на другом месту непоменутих | 1 | 1 | 27.700 € | -4.211 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1629 | Производња осталих производа од дрвета, плуте, сламе и плетарских материјала | 1 | 0 | 33.360 € | 598 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 2015 | Производња вештачких ђубрива и азотних једињења | 2 | 2 | 37.433 € | 4.688 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 1920 | Производња деривата нафте | 3 | 2 | 42.620 € | -13.677 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 2530 | Производња парних котлова, осим котлова за централно грејање | 1 | 2 | 69.252 € | -82.581 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1512 | Производња путних и ручних торби, сарачких производа и каишева | 3 | 6 | 71.940 € | -11.923 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 2572 | Производња брава и окова | 3 | 6 | 74.698 € | -28.176 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 1391 | Производња плетених и кукичаних материјала | 3 | 5 | 88.556 € | -33.688 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1103 | Производња воћних ферментисаних пића | 5 | 7 | 110.840 € | -49.492 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 20,0% |
| 3316 | Поправка и одржавање цивилних ваздухоплова и свемирских летелица | 7 | 6 | 118.943 € | -35.384 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 28,6% |
| 2813 | Производња осталих пумпи и компресора | 2 | 3 | 125.552 € | 1.665 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 1419 | Производња осталих одевних предмета и прибора | 9 | 12 | 129.398 € | -25.621 € | -19,8% | -8,2% | 33,3% |
| 3012 | Изградња чамаца за спорт и разоноду | 2 | 3 | 134.712 € | -3.065 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2410 | Производња сировог гвожђа, челика и феролегура | 2 | 4 | 146.965 € | 39.077 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2573 | Производња алата | 2 | 6 | 147.489 € | 3.426 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 1399 | Производња осталог текстила, на другом месту непоменутог | 4 | 4 | 149.371 € | 7.781 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2445 | Производња осталих обојених метала | 1 | 2 | 150.753 € | 490 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 1106 | Производња слада | 1 | 2 | 161.511 € | -91.153 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1814 | Књиговезачке и сродне услуге | 3 | 4 | 161.767 € | -9.806 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 1820 | Умножавање снимљених записа | 2 | 2 | 207.405 € | -1.022 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2341 | Производња керамичких предмета за домаћинство и украсних предмета | 13 | 18 | 214.256 € | -57.407 € | -26,8% | -4,4% | 30,8% |
| 2651 | Производња инструмената и апарата за мерење, испитивање и навигацију | 3 | 6 | 218.877 € | 35.225 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 2932 | Производња осталих делова и додатне опреме за моторна возила | 2 | 5 | 242.948 € | 18.323 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 2825 | Производња опреме за климатизацију која се не користи у домаћинству | 3 | 7 | 249.783 € | 24.198 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 66,7% |
| 3240 | Производња игара и играчака | 6 | 9 | 269.272 € | 7.960 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 0,1% | 50,0% |
| 3311 | Поправка и одржавање металних производа | 6 | 9 | 271.763 € | 27.910 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 2,4% | 50,0% |
| 2712 | Производња уређаја за дистрибуцију и контролу електричне енергије | 8 | 9 | 298.808 € | -11.341 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 25,0% |
| 1330 | Довршавање текстила | 4 | 8 | 303.785 € | 50.238 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 3319 | Поправка остале опреме | 11 | 10 | 308.280 € | 28.229 € | 9,2% | -4,0% | 45,5% |
| 2550 | Ковање, пресовање, штанцовање и ваљање метала | 8 | 12 | 319.137 € | -20.796 € | -6,5% | -4,8% | 37,5% |
| 1622 | Производња паркета | 2 | 14 | 323.718 € | -135.731 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2790 | Производња остале електричне опреме | 5 | 9 | 328.992 € | -29.444 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2740 | Производња опреме за осветљење | 4 | 17 | 331.637 € | -97.642 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 25,0% |
| 2311 | Производња равног стакла | 1 | 2 | 332.434 € | 9.698 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 2030 | Производња боја, лакова и сличних премаза, графичких боја и китова | 4 | 9 | 333.855 € | 7.507 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 25,0% |
| 2229 | Производња осталих производа од пластике | 8 | 13 | 355.042 € | 32.641 € | 9,2% | -0,1% | 37,5% |
| 2016 | Производња пластичних маса у примарним облицима | 4 | 9 | 377.244 € | -19.126 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 25,0% |
| 1073 | Производња тестенина и осталих производа од брашна | 7 | 17 | 405.593 € | 39.545 € | 9,7% | 2,1% | 85,7% |
| 2841 | Производња машина и машинских алата за обликовање и обраду метала | 1 | 2 | 438.630 € | -4.170 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 2319 | Производња и обрада осталог стакла, укључујући техничко стакло | 6 | 17 | 459.813 € | -24.782 € | -5,4% | -3,6% | 50,0% |
| 2830 | Производња машина за пољопривреду и шумарство | 5 | 10 | 516.800 € | 92.812 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 0,0% | 40,0% |
| 2219 | Производња осталих производа од гуме | 1 | 6 | 531.786 € | -128.003 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 0,0% |
| 1712 | Производња папира и картона | 7 | 11 | 539.278 € | -16.835 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 42,9% |
| 1031 | Прерада и конзервисање кромпира | 2 | 9 | 567.339 € | -302 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2452 | Ливење челика | 1 | 16 | 569.586 € | 5.367 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 2620 | Производња рачунара и периферне опреме | 7 | 10 | 570.080 € | 96.883 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 1,7% | 42,9% |
| 2433 | Хладно обликовање профила | 1 | 2 | 582.803 € | 35.878 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 1723 | Производња канцеларијских предмета од папира | 4 | 8 | 639.515 € | 29.890 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 1072 | Производња двопека, кекса, трајног пецива и колача | 9 | 18 | 665.413 € | -19.076 € | -2,9% | 0,7% | 44,4% |
| 2320 | Производња ватросталних производа | 1 | 8 | 723.885 € | 139.033 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 3011 | Изградња цивилних бродова и пловних објеката | 10 | 13 | 804.134 € | 128.255 € | 15,9% | 16,9% | 40,0% |
| 3103 | Производња мадраца | 5 | 23 | 833.155 € | 2.708 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 40,0% |
| 1084 | Производња зачина и других додатака храни | 4 | 10 | 869.359 € | 17.659 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 75,0% |
| 1020 | Прерада и конзервисање рибе, љускара и мекушаца | 4 | 9 | 877.522 € | 187.716 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2711 | Производња електромотора, генератора и трансформатора | 4 | 19 | 998.501 € | -86.907 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2751 | Производња електричних апарата за домаћинство | 2 | 12 | 1.067.964 € | 53.853 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 1086 | Производња хомогенизованих хранљивих препарата и дијететске хране | 8 | 33 | 1.107.179 € | 23.759 € | 2,1% | 9,5% | 37,5% |
| 2849 | Производња осталих машина | 1 | 1 | 1.130.520 € | 176.588 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 1393 | Производња тепиха и прекривача за под | 3 | 25 | 1.229.747 € | 5.563 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 33,3% |
| 1082 | Производња какаоа, чоколаде и кондиторских производа | 5 | 34 | 1.340.100 € | 101.956 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 6,6% | 80,0% |
| 2053 | Производња етеричних уља | 8 | 13 | 1.342.093 € | 68.814 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 2,8% | 62,5% |
| 3314 | Поправка и одржавање електричне опреме | 22 | 36 | 1.506.594 € | 112.892 € | 7,5% | 7,6% | 59,1% |
| 1520 | Производња обуће | 3 | 4 | 1.740.302 € | -500.910 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 66,7% |
| 1412 | Производња радне одеће | 5 | 36 | 1.775.526 € | 43.508 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 0,3% | 80,0% |
| 1012 | Прерада и конзервисање живинског меса | 5 | 17 | 1.792.066 € | 71.710 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 40,0% |
| 1081 | Производња шећера | 2 | 19 | 1.812.047 € | -47.519 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 3317 | Поправка и одржавање остале цивилне транспортне опреме | 5 | 13 | 1.895.092 € | 196.584 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 60,0% |
| 3299 | Остала прерађивачка индустрија, на другом месту непоменута | 19 | 30 | 1.911.312 € | 65.518 € | 3,4% | 0,0% | 36,8% |
| 1413 | Производња остале одеће | 56 | 107 | 2.004.195 € | -1.253 € | -0,1% | 0,0% | 39,3% |
| 1813 | Услуге припреме за штампу | 20 | 48 | 2.028.397 € | 56.736 € | 2,8% | 2,2% | 60,0% |
| 1041 | Производња уља и масти | 17 | 47 | 2.168.031 € | 243.398 € | 11,2% | 5,1% | 52,9% |
| 1392 | Производња текстила за домаћинство и готових производа за домаћинство | 29 | 70 | 2.192.929 € | 174.671 € | 8,0% | 1,0% | 48,3% |
| 2011 | Производња индустријских гасова | 1 | 19 | 2.293.130 € | 287.775 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 3313 | Поправка и одржавање електронске и оптичке опреме | 14 | 32 | 2.428.736 € | 266.589 € | 11,0% | 15,8% | 64,3% |
| 2611 | Производња електронских елемената | 8 | 33 | 2.536.518 € | 160.392 € | 6,3% | 4,2% | 50,0% |
| 3102 | Производња кухињског намештаја | 22 | 65 | 2.637.724 € | 226.362 € | 8,6% | 3,6% | 59,1% |
| 2221 | Производња плоча, листова, цеви и профила од пластике | 2 | 28 | 2.653.044 € | 142.479 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 2593 | Производња жичаних производа, ланаца и опруга | 5 | 22 | 2.775.052 € | -437.054 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 20,0% |
| 1085 | Производња готових јела и оброка | 9 | 85 | 2.921.649 € | 245.477 € | 8,4% | 11,8% | 66,7% |
| 2812 | Производња хидрауличних погонских уређаја | 5 | 7 | 3.367.480 € | 296.212 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 80,0% |
| 3250 | Производња медицинских и стоматолошких инструмената и материјала | 25 | 79 | 3.600.636 € | 360.510 € | 10,0% | 2,2% | 72,0% |
| 1102 | Производња вина од грожђа | 42 | 79 | 3.753.841 € | 123.760 € | 3,3% | 3,0% | 47,6% |
| 2599 | Производња осталих металних производа, на другом месту непоменутих | 22 | 59 | 3.950.970 € | 299.465 € | 7,6% | 0,4% | 40,9% |
| 2222 | Производња амбалаже од пластике | 9 | 42 | 3.995.560 € | 410.990 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 1,1% | 33,3% |
| 2822 | Производња опреме за подизање и преношење | 8 | 26 | 4.003.950 € | 240.892 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 2,4% | 75,0% |
| 3212 | Производња накита и сродних предмета | 32 | 115 | 4.040.428 € | 470.025 € | 11,6% | 7,5% | 59,4% |
| 2041 | Производња сапуна и детерџената, средстава за чишћење и полирање | 9 | 34 | 4.109.348 € | 499.928 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 6,2% | 77,8% |
| 2344 | Производња осталих техничких производа од керамике | 1 | 9 | 4.369.164 € | 191.050 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 1052 | Производња сладоледа и осталих јестивих ледених производа | 17 | 111 | 4.573.356 € | 28.841 € | 0,6% | 0,7% | 58,8% |
| 1722 | Производња предмета за санитарне и тоалетне потребе за домаћинства | 4 | 72 | 4.937.975 € | 663.455 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 1091 | Производња готове хране за домаће животиње | 6 | 40 | 5.070.278 € | 108.051 € | 2,1% | 1,9% | 50,0% |
| 1394 | Производња ужади, канапа, плетеница и мрежа | 1 | 66 | 5.085.705 € | 160.730 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 2364 | Производња малтера | 2 | 32 | 5.239.601 € | 103.187 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 50,0% |
| 2369 | Производња осталих производа од бетона, гипса и цемента | 5 | 74 | 6.562.876 € | 825.201 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 4,3% | 60,0% |
| 1721 | Производња таласастог папира и картона и амбалаже од папира и картона | 11 | 73 | 7.093.414 € | 367.936 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 1,5% | 63,6% |
| 3312 | Поправка и одржавање машина | 50 | 143 | 7.393.508 € | 662.916 € | 9,0% | 6,7% | 78,0% |
| 1061 | Производња млинских производа | 9 | 31 | 7.613.049 € | -800.157 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | -10,0% | 33,3% |
| 1729 | Производња осталих производа од папира и картона | 11 | 68 | 8.865.774 € | 486.914 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 6,2% | 54,5% |
| 2815 | Производња лежајева, зупчаника и зупчастих погонских елемената | 2 | 168 | 9.222.484 € | 111.271 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 2361 | Производња производа од бетона намењених за грађевинарство | 28 | 95 | 10.887.968 € | 559.181 € | 5,1% | 1,7% | 53,6% |
| 2562 | Машинска обрада метала | 55 | 378 | 11.165.328 € | -302.099 € | -2,7% | 1,2% | 49,1% |
| 2312 | Обликовање и обрада равног стакла | 23 | 72 | 11.339.326 € | 1.642.492 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 1,4% | 69,6% |
| 1032 | Производња сокова од воћа и поврћа | 13 | 83 | 11.499.434 € | 561.473 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 0,3% | 53,8% |
| 2370 | Сечење, обликовање и обрада камена | 60 | 363 | 12.416.321 € | 936.144 € | 7,5% | 1,9% | 56,7% |
| 3320 | Монтажа индустријских машина и опреме | 17 | 103 | 13.920.769 € | 762.633 € | 5,5% | 6,4% | 64,7% |
| 1107 | Производња безалкохолних пића и флашираних вода | 20 | 168 | 15.684.167 € | 652.058 € | 4,2% | 4,0% | 50,0% |
| 2223 | Производња предмета од пластике за грађевинарство | 46 | 177 | 17.110.168 € | 2.363.723 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 4,2% | 73,9% |
| 2363 | Производња свежег бетона | 8 | 94 | 17.931.870 € | 2.748.633 € | 15,3% | 2,0% | 62,5% |
| 2453 | Ливење лаких метала | 5 | 41 | 22.989.707 € | 2.238.968 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 25,0% |
| 1083 | Прерада чаја и кафе | 36 | 126 | 24.278.390 € | 1.605.280 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 2,3% | 61,1% |
| 1101 | Дестилација, пречишћавање и мешање пића | 16 | 170 | 24.971.026 € | 1.551.367 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 4,7% | 56,3% |
| 3101 | Производња намештаја за пословне и продајне просторе | 52 | 325 | 25.487.156 € | 2.076.353 € | 8,1% | 5,4% | 63,5% |
| 1089 | Производња осталих прехрамбених производа, на другом месту непоменутих | 36 | 250 | 27.294.031 € | 2.493.979 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 3,8% | 58,3% |
| 2561 | Обрада и превлачење метала | 22 | 287 | 27.526.690 € | 2.727.707 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 3,7% | 45,5% |
| 1812 | Остало штампање | 135 | 568 | 31.130.241 € | 2.553.331 € | 8,2% | 2,5% | 65,2% |
| 3315 | Поправка и одржавање цивилних бродова и чамаца | 108 | 363 | 31.754.537 € | -3.688.387 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 2,5% | 43,5% |
| 2511 | Производња металних конструкција и делова конструкција | 80 | 281 | 33.049.554 € | 1.632.875 € | 4,9% | 2,9% | 58,8% |
| 2051 | Производња експлозива | 2 | 146 | 34.714.720 € | 15.045.449 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 100,0% |
| 3109 | Производња осталог намештаја | 148 | 719 | 35.024.070 € | 2.272.906 € | 6,5% | 1,8% | 52,0% |
| 2512 | Производња металних врата и прозора | 88 | 388 | 36.110.719 € | 2.332.977 € | 6,5% | 2,8% | 68,2% |
| 2442 | Производња алуминијума | 10 | 210 | 38.837.702 € | -424.292 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 1,0% | 44,4% |
| 1623 | Производња остале грађевинске столарије и елемената | 132 | 664 | 43.617.383 € | 6.020.603 € | 13,8% | 1,4% | 45,5% |
| 2120 | Производња фармацеутских препарата | 3 | 261 | 44.483.123 € | 578.868 € | —Није приказана: мање од 5 фирми са маржом | — | 66,7% |
| 1105 | Производња пива | 12 | 330 | 52.422.689 € | 4.410.451 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | -10,9% | 41,7% |
| 1039 | Остала прерада и конзервисање воћа и поврћа | 34 | 314 | 72.765.304 € | 2.894.600 € | 4,0% | 0,0% | 35,3% |
| 1610 | Резање и обрада дрвета | 210 | 1.484 | 75.146.180 € | 3.170.091 € | 4,2% | 1,2% | 52,4% |
| 1051 | Производња млечних производа | 35 | 660 | 91.738.651 € | 2.975.904 € | 3,2% | 2,0% | 60,0% |
| 1071 | Производња хлеба, свежег пецива и колача | 282 | 2.272 | 95.712.178 € | 4.098.762 € | 4,3% | 1,2% | 51,4% |
| 1011 | Прерада и конзервисање меса, осим живинског меса | 20 | 901 | 125.958.901 € | 4.333.438 € | —Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка | 1,9% | 60,0% |
| 1013 | Производња месних прерађевина | 35 | 616 | 137.292.753 € | 4.894.207 € | 3,6% | 2,3% | 62,9% |