Приход
53,6% прихода сектора
795 компанија је остварило 686,98 мил. € прихода у 2025. години, 53,6% прихода сектора Угоститељство. Од 2015. приход је порастао 3,8 пута.
53,6% прихода сектора
323 са највише једним запосленим
Највећи послодавац: Budvanska Rivijera (600)
Медијална компанија 1,7% · 41% с добити
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
Промена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Рангирано по укупном приходу · Приказано 501–550 од 795
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
Добит не укључује 4 извештаја с неусклађеном добити.
Збирови укључују и 9 предузетника: физичка лица чији су извештаји приказани само збирно, без имена. Број компанија их не укључује. Како рачунамо →
Назив делатности је назив шифре из Класификације делатности КД 2010, која важи за све приказане године. Регистар сада уз исте шифре приказује називе из нове класификације, па се називи могу разликовати.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 179.567.207 € | 353 |
| 2016 | 189.370.214 € | 394 |
| 2017 | 248.134.234 € | 448 |
| 2018 | 301.577.349 € | 510 |
| 2019 | 352.087.096 € | 555 |
| 2020 | 132.075.520 € | 607 |
| 2021 | 297.671.376 € | 614 |
| 2022 | 436.695.881 € | 674 |
| 2023 | 551.217.902 € | 759 |
| 2024 | 657.050.002 € | 818 |
| 2025 (Прелиминарно) | 686.980.137 € | 795 |
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
<0,1% |
| 8.206 € |
| Нема извештаја за 2024. |
| 266 € |
| 3,2% |
| 1 |
| 604 € |
| 503 | Villa Priscilla03174115 · Kotor | <0,1% | 8.153 € | -63,3% | -7.833 € | -96,1% | 1 | 678 € |
| 504 | Marestan03768678 · Podgorica | <0,1% | 7.503 € | Нема извештаја за 2024. | 1.177 € | 15,7% | 0 | — |
| 505 | Baia Group of Compaines03395901 · Budva | <0,1% | 7.355 € | +83,9% | -16.257 € | -221,0% | 1 | 670 € |
| 506 | Ramziya03598209 · Budva | <0,1% | 7.200 € | +23,1% | -1.684 € | -23,4% | 1 | 670 € |
| 507 | Orden Novih Pravednika03740978 · Podgorica | <0,1% | 7.055 € | Нема извештаја за 2024. | -1.698 € | -24,1% | 1 | 729 € |
| 508 | Woodpecker03756327 · Herceg Novi | <0,1% | 6.705 € | Нема извештаја за 2024. | -6.619 € | -98,7% | 1 | 706 € |
| 509 | Temko-TK03406539 · Šavnik | <0,1% | 6.437 € | -20,3% | -3.172 € | -49,3% | 1 | — |
| 510 | Eneida Group Corporation03428117 · Ulcinj | <0,1% | 6.265 € | +1.051,7% | -37.674 € | -601,3% | 2 | 1.216 € |
| 511 | Ofuma03552403 · Budva | <0,1% | 6.135 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -6.030 € | -98,3% | 1 | 926 € |
| 512 | Zeta Gradnja - Moc Bečići03467589 · Podgorica | <0,1% | 6.119 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -163.480 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | — |
| 513 | Ena Hospitality03677141 · Tivat | <0,1% | 5.523 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -53.355 € | -966,1% | 2 | 733 € |
| 514 | Apriori Consulting03307107 · Budva | <0,1% | 5.500 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -3.548 € | -64,5% | 1 | 335 € |
| 515 | Briv Hospitality03396207 · Kotor | <0,1% | 5.009 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -1.374.610 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 6 | — |
| 516 | Sef Selections03776026 · Bar | <0,1% | 4.500 € | Нема извештаја за 2024. | 803 € | 17,8% | 1 | 301 € |
| 517 | Adriatic Management Company02911060 · Budva | <0,1% | 4.139 € | +592,1% | -7.589 € | -183,4% | 2 | — |
| 518 | Talasturs02067072 · Bar | <0,1% | 4.132 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -21.497 € | -520,3% | 1 | — |
| 519 | Odnako03410781 · Herceg Novi | <0,1% | 4.120 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -5.489 € | -133,2% | 1 | 677 € |
| 520 | Nega-Tours Montenegro02399369 · Budva | <0,1% | 4.000 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -76.440 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | — |
| 521 | New Life Turizm03631362 · Bar | <0,1% | 3.849 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -4.315 € | -112,1% | 1 | 677 € |
| 522 | Nexis03405001 · Budva | <0,1% | 3.757 € | -82,4% | -80.029 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | — |
| 523 | Don Stars03192679 · Podgorica | <0,1% | 3.714 € | +170,7% | -30.858 € | -830,9% | 1 | — |
| 524 | Martvort03245926 · Budva | <0,1% | 3.605 € | +25.650,0% | -9.503 € | -263,6% | 1 | 677 € |
| 525 | Imt SKY Resort03240274 · Budva | <0,1% | 3.600 € | -58,5% | -4.575 € | -127,1% | 1 | 338 € |
| 526 | Heritage Hotels03333329 · Kotor | <0,1% | 3.242 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -8.039 € | -248,0% | 1 | 922 € |
| 527 | Denis - Company02761238 · Bar | <0,1% | 3.000 € | -97,8% | -14.895 € | -496,5% | 1 | 896 € |
| 528 | Smokva Bay Resort03280250 · Budva | <0,1% | 2.600 € | -73,0% | -6.620 € | -254,6% | 1 | 680 € |
| 529 | Adriatico Company02383110 · Budva | <0,1% | 2.520 € | -91,4% | -75.380 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 3 | 450 € |
| 530 | Nunnum Investment03410510 · Tivat | <0,1% | 2.500 € | +150,0% | -7.471 € | -298,8% | 1 | 619 € |
| 531 | Meridian Hoteli02411008 · Podgorica | <0,1% | 2.400 € | 0,0% | -11.270 € | -469,6% | 1 | 458 € |
| 532 | Menead Tourism03433897 · Budva | <0,1% | 2.400 € | +2.723,5% | -17.334 € | -722,3% | 2 | 675 € |
| 533 | Peace Group03627268 · Podgorica | <0,1% | 2.400 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -18.246 € | -760,3% | 2 | 456 € |
| 534 | Alp-Cengiz03577236 · Budva | <0,1% | 2.392 € | -43,5% | -23.669 € | -989,5% | 1 | 901 € |
| 535 | Crvena Glavica Investment03127001 · Podgorica | <0,1% | 2.351 € | -80,3% | -1.704.612 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 4 | — |
| 536 | Dogan-Turizm03585344 · Budva | <0,1% | 2.100 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -12.096 € | -576,0% | 1 | 670 € |
| 537 | Allianz Kapital02650606 · Budva | <0,1% | 2.089 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -15.831 € | -757,8% | 1 | 590 € |
| 538 | Montenegro Leisure03693295 · Budva | <0,1% | 1.816 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -22.717 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | 928 € |
| 539 | Mediterranean Ark03202348 · Budva | <0,1% | 1.766 € | -58,8% | -11.268 € | -638,1% | 2 | 479 € |
| 540 | Foremast03731901 · Kotor | <0,1% | 1.558 € | Нема извештаја за 2024. | -73.271 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 3 | 450 € |
| 541 | Ar Hotels03684679 · Herceg Novi | <0,1% | 1.500 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -1.898 € | -126,5% | 1 | — |
| 542 | Ar Living Montenegro03684725 · Herceg Novi | <0,1% | 1.500 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -1.891 € | -126,1% | 1 | — |
| 543 | SJR3 Chalets03633420 · Budva | <0,1% | 1.400 € | +8.135,3% | -86.100 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | 352 € |
| 544 | Vrelo DVM03595820 · Danilovgrad | <0,1% | 1.200 € | -62,0% | -1.336 € | -111,3% | 1 | — |
| 545 | Oziela03602290 · Podgorica | <0,1% | 1.170 € | -88,8% | -11.215 € | -958,5% | 1 | 678 € |
| 546 | Slovenska Aliansa02428938 · Herceg Novi | <0,1% | 1.137 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -19.264 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 2 | 394 € |
| 547 | Budvanka Vila02752263 · Budva | <0,1% | 1.000 € | -57,4% | -1.906 € | -190,6% | 1 | — |
| 548 | Newborn Hostel03761550 · Budva | <0,1% | 819 € | Нема извештаја за 2024. | -4.499 € | -549,3% | 0 | — |
| 549 | Green Club03059545 · Tivat | <0,1% | 699 € | +9.885,7% | -182.877 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 2 | 1.358 € |
| 550 | Megathrive03630706 · Budva | <0,1% | 659 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -32.941 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | 2.597 € |