Приход
36,1% прихода сектора
1.822 компаније су оствариле 462,55 мил. € прихода у 2025. години, 36,1% прихода сектора Угоститељство. Од 2015. приход је порастао 6,0 пута.
36,1% прихода сектора
551 са највише једним запосленим
Највећи послодавац: Panevivo (286)
Медијална компанија 1,1% · 45% с добити
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
Промена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Рангирано по укупном приходу · Приказано 651–700 од 1.822
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
Збирови укључују и 174 предузетника: физичка лица чији су извештаји приказани само збирно, без имена. Број компанија их не укључује. Како рачунамо →
Назив делатности је назив шифре из Класификације делатности КД 2010, која важи за све приказане године. Регистар сада уз исте шифре приказује називе из нове класификације, па се називи могу разликовати.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 76.589.621 € | 661 |
| 2016 | 90.691.225 € | 770 |
| 2017 | 110.033.852 € | 886 |
| 2018 | 117.046.919 € | 1.003 |
| 2019 | 139.481.699 € | 1.111 |
| 2020 | 87.527.626 € | 1.217 |
| 2021 | 178.116.236 € | 1.326 |
| 2022 | 278.132.866 € | 1.495 |
| 2023 | 365.111.481 € | 1.723 |
| 2024 | 406.911.791 € | 1.840 |
| 2025 (Прелиминарно) | 462.546.922 € | 1.822 |
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
<0,1% |
| 157.343 € |
| Нема извештаја за 2024. |
| -57.893 € |
| -36,8% |
| 9 |
| 626 € |
| 653 | Anur03670040 · Bar | <0,1% | 156.724 € | +289,3% | -20.098 € | -12,8% | 7 | 769 € |
| 654 | M&R-Food03637484 · Tivat | <0,1% | 156.226 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 11.614 € | 7,4% | 4 | 703 € |
| 655 | FF02759209 · Podgorica | <0,1% | 156.126 € | +1,1% | 9.344 € | 6,0% | 6 | 667 € |
| 656 | L&L Mne03404676 · Herceg Novi | <0,1% | 155.835 € | -53,5% | -105.888 € | -67,9% | 2 | 2.046 € |
| 657 | Milibar03509125 · Bar | <0,1% | 154.759 € | +13,7% | -32.845 € | -21,2% | 5 | 814 € |
| 658 | Vali Com02897873 · Ulcinj | <0,1% | 154.375 € | -7,9% | 3.847 € | 2,5% | 6 | 678 € |
| 659 | Hospitium Company02408716 · Bar | <0,1% | 154.053 € | +71,3% | 17.332 € | 11,3% | 5 | 699 € |
| 660 | Bull Black02348721 · Herceg Novi | <0,1% | 153.537 € | +9,8% | 15.197 € | 9,9% | 8 | 701 € |
| 661 | Il Amici03329267 · Podgorica | <0,1% | 152.155 € | +14,7% | 64 € | 0,0% | 6 | 627 € |
| 662 | Šljukić Capital03369005 · Podgorica | <0,1% | 152.003 € | -16,5% | -76 € | -0,0% | 6 | 637 € |
| 663 | Portum03347818 · Bar | <0,1% | 151.916 € | +18,3% | 991 € | 0,7% | 4 | 1.158 € |
| 664 | Džo Kadović03721949 · Danilovgrad | <0,1% | 151.836 € | Нема извештаја за 2024. | -32.469 € | -21,4% | 7 | 647 € |
| 665 | Restoran Trio03314421 · Ulcinj | <0,1% | 150.613 € | -25,3% | 42.553 € | 28,3% | 2 | 524 € |
| 666 | V&V Beach03745872 · Podgorica | <0,1% | 149.569 € | Нема извештаја за 2024. | 23.199 € | 15,5% | 1 | 1.277 € |
| 667 | Anmax02942011 · Nikšić | <0,1% | 148.358 € | +64,2% | 8.166 € | 5,5% | 3 | 735 € |
| 668 | Ietc- Development03166732 · Bar | <0,1% | 147.945 € | +161,3% | 10.822 € | 7,3% | 3 | 748 € |
| 669 | Zas Cavnić03114350 · Zeta | <0,1% | 147.362 € | +21,3% | 26.010 € | 17,7% | 3 | 875 € |
| 670 | Sedmorka03507815 · Danilovgrad | <0,1% | 147.360 € | +10,7% | 7.621 € | 5,2% | 5 | 1.058 € |
| 671 | 3S Hill03372618 · Podgorica | <0,1% | 146.926 € | -7,7% | -5.026 € | -3,4% | 3 | 658 € |
| 672 | Isma03247171 · Nikšić | <0,1% | 146.789 € | -6,6% | -3.070 € | -2,1% | 6 | 343 € |
| 673 | Piccoletto03106039 · Nikšić | <0,1% | 146.274 € | +9,4% | 361 € | 0,2% | 8 | 632 € |
| 674 | Boni Bokuni03632377 · Kotor | <0,1% | 145.906 € | +64,9% | -12.657 € | -8,7% | 5 | 1.132 € |
| 675 | D&D&M Company03237494 · Podgorica | <0,1% | 145.555 € | +18,0% | 2.067 € | 1,4% | 3 | 1.017 € |
| 676 | Šamador03159663 · Ulcinj | <0,1% | 145.346 € | +27,9% | 1.112 € | 0,8% | 1 | 725 € |
| 677 | Xio Cafe03507360 · Bar | <0,1% | 144.584 € | -18,3% | -48.877 € | -33,8% | 5 | 1.510 € |
| 678 | Surfers03496244 · Budva | <0,1% | 144.553 € | -17,3% | 18.910 € | 13,1% | 3 | 937 € |
| 679 | Varg & Co03711374 · Kotor | <0,1% | 143.048 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -46.609 € | -32,6% | 4 | 945 € |
| 680 | Maker03565220 · Podgorica | <0,1% | 141.949 € | +72,6% | 28.860 € | 20,3% | 3 | 475 € |
| 681 | Volpino03694003 · Podgorica | <0,1% | 141.800 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 4.661 € | 3,3% | 4 | 594 € |
| 682 | TBCB03344614 · Bar | <0,1% | 141.584 € | +4,3% | -112 € | -0,1% | 6 | 786 € |
| 683 | Niki Group03685551 · Bar | <0,1% | 141.176 € | +193,6% | 615 € | 0,4% | 8 | 604 € |
| 684 | Soldi03534464 · Budva | <0,1% | 140.638 € | +225,5% | -37.670 € | -26,8% | 6 | 968 € |
| 685 | La Familia03323064 · Budva | <0,1% | 140.457 € | +19,1% | 7.325 € | 5,2% | 5 | 982 € |
| 686 | Smash03633845 · Podgorica | <0,1% | 140.380 € | +20,1% | -30.473 € | -21,7% | 5 | 1.292 € |
| 687 | Restoran Plavsko Jezero03669424 · Plav | <0,1% | 140.205 € | +210,8% | -1.002 € | -0,7% | 2 | 1.769 € |
| 688 | SVB03332411 · Bijelo Polje | <0,1% | 140.067 € | +43,1% | 3.905 € | 2,8% | 4 | 647 € |
| 689 | Julimat & Co03506509 · Ulcinj | <0,1% | 139.993 € | +8,9% | 27.203 € | 19,4% | 2 | 678 € |
| 690 | MB - Lux02928507 · Herceg Novi | <0,1% | 139.769 € | +22,9% | -7.352 € | -5,3% | 7 | 585 € |
| 691 | Subito Pizza03111873 · Podgorica | <0,1% | 139.282 € | +4,7% | -17.587 € | -12,6% | 8 | 431 € |
| 692 | Forteca202503735834 · Herceg Novi | <0,1% | 138.815 € | Нема извештаја за 2024. | -946 € | -0,7% | 5 | 1.054 € |
| 693 | Libertas Tours02753812 · Ulcinj | <0,1% | 138.725 € | +28,9% | 130 € | 0,1% | 3 | 774 € |
| 694 | Unico Hija03360423 · Ulcinj | <0,1% | 138.650 € | +18,7% | 4.081 € | 2,9% | 2 | 1.846 € |
| 695 | Varjača03616762 · Podgorica | <0,1% | 138.537 € | +90,7% | -6.264 € | -4,5% | 6 | 483 € |
| 696 | Paštrovića Dvori03283399 · Budva | <0,1% | 138.004 € | -11,6% | -6.365 € | -4,6% | 4 | 868 € |
| 697 | Soul03486958 · Tivat | <0,1% | 137.950 € | -2,3% | 19.256 € | 14,0% | 8 | 450 € |
| 698 | Moja Konoba03517365 · Herceg Novi | <0,1% | 137.846 € | -14,4% | -25.134 € | -18,2% | 3 | 1.032 € |
| 699 | Peran02250462 · Herceg Novi | <0,1% | 137.768 € | +7,1% | -13.244 € | -9,6% | 6 | 1.077 € |
| 700 | Energy Up03452247 · Bar | <0,1% | 137.523 € | +49,9% | 3.876 € | 2,8% | 3 | 928 € |