Приход
16,2% прихода сектора
285 компанија је остварило 74,27 мил. € прихода у 2025. години, 16,2% прихода сектора Уметност и забава. Од 2015. приход је порастао 4,3 пута.
16,2% прихода сектора
188 са највише једним запосленим
Највећи послодавац: Adriatic Marinas (212)
Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
Промена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 101–150 од 285
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
Није приказана: једна фирма носи више од половине добити или губитка. Укупна маржа се не приказује кад је има мање од 5 фирми или кад једна фирма носи више од половине збирне добити и губитка; тада погледајте медијалну маржу и удео профитабилних фирми. Добит која не одговара приходима и трошковима зарада није урачуната.
Збирови укључују и 8 предузетника: физичка лица чији су извештаји приказани само збирно, без имена. Број компанија их не укључује. Како рачунамо →
Назив делатности је назив шифре из Класификације делатности КД 2010, која важи за све приказане године. Регистар сада уз исте шифре приказује називе из нове класификације, па се називи могу разликовати.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 17.256.310 € | 56 |
| 2016 | 24.925.907 € | 72 |
| 2017 | 35.541.015 € | 74 |
| 2018 | 35.270.280 € | 85 |
| 2019 | 38.299.890 € | 102 |
| 2020 | 27.781.476 € | 120 |
| 2021 | 41.682.873 € | 129 |
| 2022 | 47.553.230 € | 179 |
| 2023 | 46.364.973 € | 236 |
| 2024 | 56.335.841 € | 263 |
| 2025 (Прелиминарно) | 74.266.569 € | 285 |
Број компанија највише је порастао 2023. године: са 179 на 236.
<0,1% |
| 17.730 € |
| -13,0% |
| 371 € |
| 2,1% |
| 2 |
| 680 € |
| 103 | In the na Stan03281558 · Podgorica | <0,1% | 17.326 € | -49,0% | -6.391 € | -36,9% | 2 | 566 € |
| 104 | S.C.F.03520978 · Bar | <0,1% | 17.270 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 101 € | 0,6% | 1 | 961 € |
| 105 | Obrazovni Centar Smart03696421 · Tivat | <0,1% | 16.504 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -5.805 € | -35,2% | 1 | 1.321 € |
| 106 | Port of Petrovac03126285 · Budva | <0,1% | 16.123 € | +77,8% | -14.030 € | -87,0% | 3 | 815 € |
| 107 | MNK Company03750876 · Podgorica | <0,1% | 15.830 € | Нема извештаја за 2024. | 731 € | 4,6% | 1 | 731 € |
| 108 | The Dance Academy03637042 · Tivat | <0,1% | 15.429 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -51.109 € | -331,3% | 2 | 2.021 € |
| 109 | Itns03776409 · Podgorica | <0,1% | 15.275 € | Нема извештаја за 2024. | 570 € | 3,7% | 2 | — |
| 110 | MB Gaming03497178 · Podgorica | <0,1% | 15.230 € | -8,5% | -508 € | -3,3% | 3 | 348 € |
| 111 | Arti Company 202303544451 · Podgorica | <0,1% | 15.133 € | -5,8% | -237 € | -1,6% | 2 | 569 € |
| 112 | Bijeli Parus03485064 · Herceg Novi | <0,1% | 14.760 € | +16,6% | 158 € | 1,1% | 1 | 680 € |
| 113 | Fasterus03508757 · Budva | <0,1% | 14.438 € | +23,8% | 3.204 € | 22,2% | 1 | 670 € |
| 114 | Čarobno Dvorište03719006 · Bar | <0,1% | 14.084 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 3.192 € | 22,7% | 1 | 670 € |
| 115 | Integrativni Porodični Centar & Ton Ton03309282 · Podgorica | <0,1% | 13.300 € | -35,4% | -12.679 € | -95,3% | 3 | 607 € |
| 116 | Vozduh03706036 · Budva | <0,1% | 13.142 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -2.553 € | -19,4% | 2 | 610 € |
| 117 | Chistodel03478009 · Budva | <0,1% | 12.910 € | +29,8% | 760 € | 5,9% | 1 | 916 € |
| 118 | Kreativna Manufaktura03472817 · Budva | <0,1% | 12.410 € | -7,7% | -11.652 € | -93,9% | 1 | 1.081 € |
| 119 | Pržice03653633 · Kotor | <0,1% | 11.832 € | +107,0% | -3.856 € | -32,6% | 1 | 844 € |
| 120 | Citykids03733319 · Podgorica | <0,1% | 11.696 € | Нема извештаја за 2024. | -10.654 € | -91,1% | 2 | — |
| 121 | Aparat Service Mne03292932 · Budva | <0,1% | 11.506 € | -57,5% | -30.936 € | -268,9% | 1 | 1.288 € |
| 122 | Tetka - Tetkica03774104 · Budva | <0,1% | 11.312 € | Нема извештаја за 2024. | -13.221 € | -116,9% | 2 | 370 € |
| 123 | Nice&Easy03453189 · Herceg Novi | <0,1% | 11.080 € | +112,7% | -1.600 € | -14,4% | 1 | 927 € |
| 124 | Shanti03521451 · Budva | <0,1% | 11.055 € | +198,9% | -11.501 € | -104,0% | 3 | 619 € |
| 125 | Um Agency03725324 · Podgorica | <0,1% | 10.846 € | Нема извештаја за 2024. | 2.598 € | 24,0% | 1 | — |
| 126 | Pepelatz03558452 · Podgorica | <0,1% | 10.325 € | -26,9% | -2.887 € | -28,0% | 1 | 703 € |
| 127 | Olmar02996294 · Tivat | <0,1% | 10.250 € | -71,4% | -8.149 € | -79,5% | 2 | 654 € |
| 128 | Krispace03712842 · Herceg Novi | <0,1% | 9.908 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 446 € | 4,5% | 1 | 677 € |
| 129 | Tud03513629 · Budva | <0,1% | 9.880 € | -46,1% | -8.515 € | -86,2% | 1 | 926 € |
| 130 | Vlanaroom03011577 · Budva | <0,1% | 9.482 € | +2.563,5% | 1.138 € | 12,0% | 1 | 681 € |
| 131 | Niti Group03726380 · Podgorica | <0,1% | 9.173 € | Нема извештаја за 2024. | -9.111 € | -99,3% | 0 | — |
| 132 | Montesprat Group03516423 · Budva | <0,1% | 9.101 € | +257,7% | -8.124 € | -89,3% | 1 | 1.341 € |
| 133 | Ytrips03459381 · Bar | <0,1% | 9.040 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 241 € | 2,7% | 1 | 678 € |
| 134 | Čarolija - MN02968690 · Nikšić | <0,1% | 8.682 € | +47,9% | 277 € | 3,2% | 1 | 631 € |
| 135 | Monteshow03573095 · Budva | <0,1% | 8.470 € | +303,3% | -613 € | -7,2% | 1 | 678 € |
| 136 | Ameripro03550893 · Budva | <0,1% | 8.384 € | -24,5% | -5.456 € | -65,1% | 1 | 986 € |
| 137 | The Golden Chestnuts Swing Dance Club In Montenegro03104168 · Podgorica | <0,1% | 8.343 € | +52,0% | -10.017 € | -120,1% | 2 | 678 € |
| 138 | Pro Diving03056040 · Podgorica | <0,1% | 8.207 € | +31,9% | -7.663 € | -93,4% | 1 | 690 € |
| 139 | La Fiesta03640329 · Podgorica | <0,1% | 8.120 € | +67,4% | 269 € | 3,3% | 1 | 508 € |
| 140 | Lingualino03684997 · Podgorica | <0,1% | 7.470 € | +310,9% | -3.596 € | -48,1% | 1 | 754 € |
| 141 | Tavifa03647293 · Bar | <0,1% | 7.445 € | +1.968,1% | -8.288 € | -111,3% | 1 | 1.130 € |
| 142 | Dječja Igraonica Mona03520226 · Podgorica | <0,1% | 7.422 € | -47,9% | -19.815 € | -267,0% | 1 | 424 € |
| 143 | Kreativni Kutak Kids Club Ams03777596 · Tivat | <0,1% | 6.780 € | Нема извештаја за 2024. | -2.007 € | -29,6% | 1 | 415 € |
| 144 | Papa Party03657850 · Herceg Novi | <0,1% | 6.691 € | +92,8% | -1.515 € | -22,6% | 1 | 678 € |
| 145 | Magična Radionica03671640 · Budva | <0,1% | 6.419 € | -13,3% | -3.325 € | -51,8% | 1 | 509 € |
| 146 | Kalijana &CO03766691 · Podgorica | <0,1% | 6.361 € | Нема извештаја за 2024. | 710 € | 11,2% | 1 | 366 € |
| 147 | Am-Systems03520404 · Budva | <0,1% | 6.000 € | +47,1% | -6.379 € | -106,3% | 1 | 925 € |
| 148 | Zenrog03784622 · Bar | <0,1% | 5.776 € | Нема извештаја за 2024. | 1.578 € | 27,3% | 1 | 332 € |
| 149 | Luviloop Montenegro03589838 · Bar | <0,1% | 5.762 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -3.716 € | -64,5% | 1 | 677 € |
| 150 | Good Game03653021 · Tuzi | <0,1% | 5.656 € | +44,8% | -386 € | -6,8% | 2 | — |