Приход
5,7% прихода Црне Горе
5.552 компаније су оствариле 1,00 млрд € прихода у 2025. години, 5,7% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 3. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 2,6 пута.
5,7% прихода Црне Горе
202,3 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Budvanska Rivijera (600)
Укупна добит: 26,90 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 383.810.343 € | 1.542 |
| 2016 | 444.494.047 € | 1.746 |
| 2017 | 472.980.155 € | 1.980 |
| 2018 | 530.680.779 € | 2.746 |
| 2019 | 560.118.454 € | 3.195 |
| 2020 | 330.171.815 € | 3.435 |
| 2021 | 522.432.693 € | 3.741 |
| 2022 | 708.025.501 € | 4.710 |
| 2023 | 892.278.713 € | 5.695 |
| 2024 | 962.555.670 € | 6.029 |
| 2025 (Прелиминарно) | 1.004.597.030 € | 5.552 |
Број компанија највише је порастао 2022. године: са 3.741 на 4.710.
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 201–250 од 789
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 201 | Alla03075451 · Угоститељство | <0,1% | 211.641 € | +139,6% | -26.611 € | -12,6% | 5 | 658 € |
| 202 | Piperska Stijena02970996 · Угоститељство | <0,1% | 211.236 € | +12,5% | -32.471 € | -15,4% | 10 | 765 € |
| 203 | R & S Maini03543439 · Угоститељство | <0,1% | 210.346 € | +33,4% | 3.472 € | 1,7% | 4 | 1.154 € |
| 204 | MV Nobel02920158 · Угоститељство | <0,1% | 209.189 € | +52,1% | 18.754 € | 9,0% | 4 | 1.124 € |
| 205 | ZDB Group Company03743314 · Угоститељство | <0,1% | 208.770 € | Нема извештаја за 2024. | 48.738 € | 23,3% | 4 | 358 € |
| 206 | Tabu02876337 · Угоститељство | <0,1% | 205.025 € | -38,4% | 59.739 € | 29,1% | 2 | 1.216 € |
| 207 | Camping Maslina02941023 · Угоститељство | <0,1% | 204.901 € | +44,1% | 1.075 € | 0,5% | 2 | 2.389 € |
| 208 | Meat&Burger03687180 · Угоститељство | <0,1% | 203.734 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -33.902 € | -16,6% | 7 | 585 € |
| 209 | SLS Maini03372502 · Угоститељство | <0,1% | 203.132 € | -17,0% | -24.960 € | -12,3% | 9 | 623 € |
| 210 | Inna Group03703401 · Угоститељство | <0,1% | 201.827 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 32.445 € | 16,1% | 1 | 3.528 € |
| 211 | RM Mediterraneo02703505 · Угоститељство | <0,1% | 201.575 € | +21,7% | -8.168 € | -4,1% | 4 | 1.254 € |
| 212 | Feral Stari Grad03343219 · Угоститељство | <0,1% | 200.429 € | +13,4% | 10.012 € | 5,0% | 3 | 1.598 € |
| 213 | NGP Line03462145 · Угоститељство | <0,1% | 200.239 € | +3,7% | -8.018 € | -4,0% | 8 | 840 € |
| 214 | Zomilus03103811 · Угоститељство | <0,1% | 200.043 € | +7,7% | 27.489 € | 13,7% | 4 | 1.139 € |
| 215 | Gard Commerce02210126 · Угоститељство | <0,1% | 199.984 € | -5,1% | 9.459 € | 4,7% | 5 | 878 € |
| 216 | SKY Engeneering03378586 · Угоститељство | <0,1% | 197.135 € | +58,4% | -119.775 € | -60,8% | 2 | 1.919 € |
| 217 | Ponta Petrovac02786966 · Угоститељство | <0,1% | 195.199 € | -1,1% | -23.522 € | -12,1% | 4 | 475 € |
| 218 | Jakii03452263 · Угоститељство | <0,1% | 192.962 € | -61,3% | 15.083 € | 7,8% | 6 | 1.094 € |
| 219 | Nikudina03344126 · Угоститељство | <0,1% | 192.925 € | -17,7% | -18.277 € | -9,5% | 4 | 682 € |
| 220 | M.C.S03615782 · Угоститељство | <0,1% | 192.144 € | +419,9% | -44.481 € | -23,1% | 4 | 1.279 € |
| 221 | Trotters Brothers03208141 · Угоститељство | <0,1% | 191.462 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -25.130 € | -13,1% | 5 | 492 € |
| 222 | Pižun03653269 · Угоститељство | <0,1% | 188.875 € | +114,4% | 31.619 € | 16,7% | 2 | 841 € |
| 223 | Notre Maison03238121 · Угоститељство | <0,1% | 188.693 € | +43,0% | 40.081 € | 21,2% | 2 | 444 € |
| 224 | Fluffy Pancakes03725782 · Угоститељство | <0,1% | 187.805 € | Нема извештаја за 2024. | 28.097 € | 15,0% | 7 | 690 € |
| 225 | Allende Mne03358682 · Угоститељство | <0,1% | 187.695 € | +13,3% | 48.769 € | 26,0% | 3 | 1.003 € |
| 226 | Plavi Talasi03261875 · Угоститељство | <0,1% | 186.738 € | +10,1% | -36.379 € | -19,5% | 8 | 1.110 € |
| 227 | Olympic Summer03080595 · Угоститељство | <0,1% | 186.640 € | +15,4% | 14.506 € | 7,8% | 8 | — |
| 228 | MV Mandrać02820862 · Угоститељство | <0,1% | 185.656 € | -9,0% | -11.201 € | -6,0% | 5 | 510 € |
| 229 | Trio Gušt03701379 · Угоститељство | <0,1% | 184.897 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -11.564 € | -6,3% | 6 | 661 € |
| 230 | Gala02400693 · Угоститељство | <0,1% | 183.535 € | -10,1% | 29.447 € | 16,0% | 4 | 967 € |
| 231 | Adrialukas03353338 · Угоститељство | <0,1% | 183.431 € | -18,0% | 35.850 € | 19,5% | 4 | 900 € |
| 232 | Urban Cakes03698548 · Угоститељство | <0,1% | 182.475 € | +4.331,2% | 5.743 € | 3,1% | 7 | 676 € |
| 233 | Loper Tours02226634 · Угоститељство | <0,1% | 178.266 € | -13,2% | 458 € | 0,3% | 9 | 657 € |
| 234 | LP Company03424618 · Угоститељство | <0,1% | 177.546 € | +4,3% | 3.748 € | 2,1% | 4 | 1.429 € |
| 235 | Citadela02845539 · Угоститељство | <0,1% | 177.058 € | +30,5% | 36.480 € | 20,6% | 4 | 1.169 € |
| 236 | ST. Nikola’s03385370 · Угоститељство | <0,1% | 176.055 € | +14,2% | 46.653 € | 26,5% | 5 | 691 € |
| 237 | Provide03318648 · Угоститељство | <0,1% | 170.479 € | +564,1% | 18.757 € | 11,0% | 5 | 559 € |
| 238 | Forsage02753537 · Угоститељство | <0,1% | 168.980 € | -27,2% | -11.518 € | -6,8% | 8 | 862 € |
| 239 | Nav Company Trade03413691 · Угоститељство | <0,1% | 168.751 € | +35,3% | 3.115 € | 1,8% | 2 | 959 € |
| 240 | Rea Junior02401827 · Угоститељство | <0,1% | 165.666 € | -0,7% | -6.244 € | -3,8% | 8 | 1.099 € |
| 241 | 25 Avgust03086577 · Угоститељство | <0,1% | 163.233 € | -3,0% | 13.207 € | 8,1% | 4 | 557 € |
| 242 | Vučićević Bu-203732843 · Угоститељство | <0,1% | 161.123 € | Нема извештаја за 2024. | 50.475 € | 31,3% | 3 | 1.000 € |
| 243 | Has Food03059987 · Угоститељство | <0,1% | 161.003 € | -1,2% | 2.125 € | 1,3% | 7 | 732 € |
| 244 | Puf02700417 · Угоститељство | <0,1% | 160.886 € | -46,4% | 1.186 € | 0,7% | 7 | 797 € |
| 245 | Chanandluk02925761 · Угоститељство | <0,1% | 160.433 € | +14,2% | 738 € | 0,5% | 4 | 960 € |
| 246 | Kršic02753278 · Угоститељство | <0,1% | 159.731 € | -22,1% | -6.019 € | -3,8% | 7 | 923 € |
| 247 | Bura Pub03526305 · Угоститељство | <0,1% | 159.092 € | +6,4% | 2.084 € | 1,3% | 6 | 693 € |
| 248 | Escallera02193981 · Угоститељство | <0,1% | 157.674 € | -46,6% | -58.346 € | -37,0% | 7 | 1.058 € |
| 249 | Porto Plaza03738230 · Угоститељство | <0,1% | 157.343 € | Нема извештаја за 2024. | -57.893 € | -36,8% | 9 | 626 € |
| 250 | Villa Pietra03740633 · Угоститељство | <0,1% | 149.867 € | Нема извештаја за 2024. | -122.364 € | -81,6% | 4 | 355 € |