Приход
5,7% прихода Црне Горе
5.552 компаније су оствариле 1,00 млрд € прихода у 2025. години, 5,7% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 3. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 2,6 пута.
5,7% прихода Црне Горе
202,3 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Budvanska Rivijera (600)
Укупна добит: 26,90 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 383.810.343 € | 1.542 |
| 2016 | 444.494.047 € | 1.746 |
| 2017 | 472.980.155 € | 1.980 |
| 2018 | 530.680.779 € | 2.746 |
| 2019 | 560.118.454 € | 3.195 |
| 2020 | 330.171.815 € | 3.435 |
| 2021 | 522.432.693 € | 3.741 |
| 2022 | 708.025.501 € | 4.710 |
| 2023 | 892.278.713 € | 5.695 |
| 2024 | 962.555.670 € | 6.029 |
| 2025 (Прелиминарно) | 1.004.597.030 € | 5.552 |
Број компанија највише је порастао 2022. године: са 3.741 на 4.710.
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 401–450 од 789
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 401 | Kodrajka Caffe03393232 · Угоститељство | <0,1% | 22.490 € | +23,3% | 305 € | 1,4% | 1 | 928 € |
| 402 | Nim Butua03357678 · Угоститељство | <0,1% | 22.254 € | +0,4% | -588 € | -2,6% | 1 | 395 € |
| 403 | Wind Group Mne03489655 · Угоститељство | <0,1% | 21.688 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 13.501 € | 62,3% | 1 | 677 € |
| 404 | CBR03135861 · Угоститељство | <0,1% | 21.570 € | -39,4% | -11.230 € | -52,1% | 2 | — |
| 405 | Gama Hotels02622246 · Угоститељство | <0,1% | 21.331 € | -21,2% | -19.533 € | -91,6% | 1 | 1.856 € |
| 406 | Black Moon03614239 · Угоститељство | <0,1% | 20.851 € | +2.975,4% | -8.470 € | -40,6% | 2 | 665 € |
| 407 | Eferen03598187 · Угоститељство | <0,1% | 20.371 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -12.883 € | -63,2% | 1 | 796 € |
| 408 | Mahakala Center03104125 · Угоститељство | <0,1% | 20.079 € | +4,5% | -4.120 € | -20,5% | 1 | 450 € |
| 409 | Cun - Cun Travel03729443 · Угоститељство | <0,1% | 19.840 € | Нема извештаја за 2024. | 5.739 € | 28,9% | 1 | 835 € |
| 410 | Estrella77703440958 · Угоститељство | <0,1% | 18.905 € | +14,6% | -8.066 € | -42,7% | 2 | 335 € |
| 411 | Truckster03519732 · Угоститељство | <0,1% | 18.868 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 9.582 € | 50,8% | 1 | 675 € |
| 412 | BRM Logistic03538125 · Угоститељство | <0,1% | 18.392 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -1.787 € | -9,7% | 2 | 569 € |
| 413 | Trockley MN02433974 · Угоститељство | <0,1% | 18.001 € | -60,7% | -9.454 € | -52,5% | 1 | 680 € |
| 414 | Best In Burger03328031 · Угоститељство | <0,1% | 17.252 € | -3,3% | -34.715 € | -201,2% | 6 | 475 € |
| 415 | Strixbar03600726 · Угоститељство | <0,1% | 17.032 € | +47,4% | -3.320 € | -19,5% | 1 | 675 € |
| 416 | Nopeca03691489 · Угоститељство | <0,1% | 16.771 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -9.665 € | -57,6% | 1 | 759 € |
| 417 | Nelly Montenegro03514218 · Угоститељство | <0,1% | 16.545 € | +164,4% | 2.326 € | 14,1% | 1 | 731 € |
| 418 | M-Club02170701 · Угоститељство | <0,1% | 16.425 € | -27,7% | -5.309 € | -32,3% | 1 | 600 € |
| 419 | Andrey Selin i Co03375153 · Угоститељство | <0,1% | 16.034 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -1.967 € | -12,3% | 1 | 1.341 € |
| 420 | Yu - Montenegro02379520 · Угоститељство | <0,1% | 15.641 € | +123,4% | -1.080 € | -6,9% | 1 | — |
| 421 | Aselina03646335 · Угоститељство | <0,1% | 15.539 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -5.440 € | -35,0% | 1 | 767 € |
| 422 | DSL Development03422879 · Угоститељство | <0,1% | 14.499 € | +50,8% | 996 € | 6,9% | 1 | 1.030 € |
| 423 | Sunset Group03653331 · Угоститељство | <0,1% | 14.413 € | +332,3% | -8.280 € | -57,4% | 1 | 563 € |
| 424 | Š A J o02353881 · Угоститељство | <0,1% | 14.405 € | +6,2% | -8.150 € | -56,6% | 2 | 338 € |
| 425 | Burger Craft03380912 · Угоститељство | <0,1% | 14.326 € | -41,7% | -23.219 € | -162,1% | 3 | 704 € |
| 426 | Rekreaturs02901757 · Угоститељство | <0,1% | 13.760 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -159.079 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | 1.216 € |
| 427 | Paciencia03779742 · Угоститељство | <0,1% | 13.498 € | Нема извештаја за 2024. | 3.642 € | 27,0% | 1 | — |
| 428 | Genuine Group03563600 · Угоститељство | <0,1% | 12.706 € | +44,9% | 2.887 € | 22,7% | 1 | 787 € |
| 429 | Svetstroj02454572 · Угоститељство | <0,1% | 12.463 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 5.673 € | 45,5% | 1 | 561 € |
| 430 | Goldstone Group03634272 · Угоститељство | <0,1% | 11.855 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -51.927 € | -438,0% | 2 | 1.115 € |
| 431 | Božović D&D Company02394855 · Угоститељство | <0,1% | 11.827 € | +8,4% | -2.210 € | -18,7% | 1 | 675 € |
| 432 | Himikoff03500152 · Угоститељство | <0,1% | 11.766 € | -42,9% | -12.036 € | -102,3% | 2 | 619 € |
| 433 | Efem Gida Company03486257 · Угоститељство | <0,1% | 11.493 € | +77,6% | 79 € | 0,7% | 1 | 676 € |
| 434 | Roselina Mne03769534 · Угоститељство | <0,1% | 11.220 € | Нема извештаја за 2024. | -9.002 € | -80,2% | 1 | 416 € |
| 435 | Mint&Melissa03477835 · Угоститељство | <0,1% | 10.552 € | +727,6% | 2.133 € | 20,2% | 1 | 677 € |
| 436 | Southsea Innovations03615138 · Угоститељство | <0,1% | 10.128 € | -45,7% | -10.248 € | -101,2% | 2 | 470 € |
| 437 | Scout02665484 · Угоститељство | <0,1% | 9.917 € | +71,4% | -28.026 € | -282,6% | 1 | 670 € |
| 438 | Esse03619885 · Угоститељство | <0,1% | 9.854 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -11.280 € | -114,5% | 1 | 706 € |
| 439 | Blue Orange Company03633870 · Угоститељство | <0,1% | 9.750 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 22 € | 0,2% | 1 | 670 € |
| 440 | Placer03042448 · Угоститељство | <0,1% | 9.740 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -5.584 € | -57,3% | 1 | 718 € |
| 441 | Arya Asya Turizm03632903 · Угоститељство | <0,1% | 9.693 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -7.045 € | -72,7% | 1 | 675 € |
| 442 | Monfood03515281 · Угоститељство | <0,1% | 8.574 € | -86,1% | -18.513 € | -215,9% | 2 | 434 € |
| 443 | Norbarlin Group03671291 · Угоститељство | <0,1% | 8.438 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -28.814 € | -341,5% | 3 | 689 € |
| 444 | 08603808645 · Угоститељство | <0,1% | 8.058 € | Нема извештаја за 2024. | 6.953 € | 86,3% | 1 | — |
| 445 | Baia Group of Compaines03395901 · Угоститељство | <0,1% | 7.355 € | +83,9% | -16.257 € | -221,0% | 1 | 670 € |
| 446 | Ramziya03598209 · Угоститељство | <0,1% | 7.200 € | +23,1% | -1.684 € | -23,4% | 1 | 670 € |
| 447 | Suvolta Montenegro03506967 · Угоститељство | <0,1% | 7.148 € | -53,8% | -16.505 € | -230,9% | 3 | 470 € |
| 448 | Platon Dev03423204 · Угоститељство | <0,1% | 6.809 € | -28,1% | -2.876 € | -42,2% | 1 | 801 € |
| 449 | Summers Corner03699994 · Угоститељство | <0,1% | 6.800 € | Нема извештаја за 2024. | -2.371 € | -34,9% | 0 | — |
| 450 | Spila Group03013855 · Угоститељство | <0,1% | 6.535 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -5.093 € | -77,9% | 2 | 338 € |