Приход
0,3% прихода Црне Горе
223 компаније су оствариле 52,61 мил. € прихода у 2025. години, 0,3% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 17. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 4,2 пута.
0,3% прихода Црне Горе
33,3 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Water Group (82)
Укупна добит: -1,47 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 12.396.109 € | 113 |
| 2016 | 13.293.493 € | 118 |
| 2017 | 18.210.775 € | 126 |
| 2018 | 21.925.264 € | 138 |
| 2019 | 25.829.285 € | 152 |
| 2020 | 23.023.993 € | 160 |
| 2021 | 28.442.594 € | 174 |
| 2022 | 39.154.634 € | 185 |
| 2023 | 46.175.233 € | 212 |
| 2024 | 45.899.299 € | 215 |
| 2025 (Прелиминарно) | 52.610.758 € | 223 |
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 1–45 од 45
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 1 | NV Group02873567 · Угоститељство | 1,7% | 878.414 € | +156,5% | 4.008 € | 0,5% | 8 | 2.164 € |
| 2 | Raj Grup03029662 · Угоститељство | 1,5% | 774.737 € | +26,0% | 72.497 € | 9,4% | 17 | 1.206 € |
| 3 | Sherpas03361969 · Угоститељство | 1,2% | 626.938 € | +27,0% | 14.416 € | 2,3% | 15 | 1.257 € |
| 4 | White Wave02700905 · Угоститељство | 1,1% | 568.281 € | -5,3% | 999 € | 0,2% | 24 | 661 € |
| 5 | Our SFRJ03271005 · Угоститељство | 1,1% | 565.770 € | +38,1% | 67.207 € | 11,9% | 12 | 956 € |
| 6 | Nacional03163717 · Угоститељство | 0,9% | 470.464 € | +14,3% | 75.755 € | 16,1% | 8 | 977 € |
| 7 | Dobre Vode02462109 · Угоститељство | 0,6% | 324.609 € | +12,8% | -45.087 € | -13,9% | 9 | 943 € |
| 8 | Mountain Tours02783541 · Угоститељство | 0,6% | 323.949 € | -6,2% | 20.977 € | 6,5% | 7 | 1.361 € |
| 9 | Dukić02897652 · Угоститељство | 0,6% | 322.563 € | +1,8% | 39.272 € | 12,2% | 9 | 567 € |
| 10 | NN Tours03319822 · Угоститељство | 0,4% | 226.025 € | +39,4% | 3.375 € | 1,5% | 5 | 1.252 € |
| 11 | Vivo Co03138887 · Угоститељство | 0,3% | 175.138 € | -43,4% | 1.423 € | 0,8% | 9 | 523 € |
| 12 | Balkan Group02764431 · Угоститељство | 0,3% | 151.199 € | +214,4% | 36.111 € | 23,9% | 6 | 716 € |
| 13 | Skrbuša02716658 · Угоститељство | 0,2% | 101.162 € | +15,0% | 3.752 € | 3,7% | 4 | 731 € |
| 14 | MVP Klub03020347 · Угоститељство | 0,2% | 85.898 € | +101,7% | -21.921 € | -25,5% | 3 | 813 € |
| 15 | Napoleon Montenegro03082059 · Угоститељство | 0,1% | 75.564 € | +12,0% | -13.209 € | -17,5% | 2 | 763 € |
| 16 | DAJ.ME03130070 · Угоститељство | 0,1% | 69.861 € | +20,3% | -18.189 € | -26,0% | 2 | 698 € |
| 17 | Koliba JM03479323 · Угоститељство | 0,1% | 64.860 € | +8,0% | -814 € | -1,3% | 3 | 775 € |
| 18 | Zlatni do02205688 · Угоститељство | 0,1% | 62.896 € | -1,6% | 150 € | 0,2% | 3 | 758 € |
| 19 | Pine Real Estate03579646 · Угоститељство | 0,1% | 60.410 € | +333,5% | 13.521 € | 22,4% | 1 | 933 € |
| 20 | Maj02967120 · Угоститељство | 0,1% | 59.811 € | +59,4% | 832 € | 1,4% | 2 | 354 € |
| 21 | DMD Strahinja03175723 · Угоститељство | <0,1% | 48.618 € | +9,2% | 759 € | 1,6% | 1 | 2.904 € |
| 22 | Legenda VJ02451891 · Угоститељство | <0,1% | 29.902 € | +20,7% | 1.230 € | 4,1% | 2 | — |
| 23 | Staro Ognjište03313930 · Угоститељство | <0,1% | 29.366 € | -83,6% | -32.563 € | -110,9% | 3 | 475 € |
| 24 | Kolege Commerc02745011 · Угоститељство | <0,1% | 20.688 € | +42,4% | -12.270 € | -59,3% | 2 | 986 € |
| 25 | Drahe02076748 · Угоститељство | <0,1% | 17.954 € | -72,2% | -14.640 € | -81,5% | 2 | 674 € |
| 26 | Kafe Bar Oltar03367193 · Угоститељство | <0,1% | 17.104 € | +97,8% | 3.139 € | 18,4% | 1 | 674 € |
| 27 | Alte03392651 · Угоститељство | <0,1% | 16.304 € | -14,8% | -8.356 € | -51,3% | 1 | 338 € |
| 28 | Slobo Kafe03143635 · Угоститељство | <0,1% | 16.030 € | -16,9% | -3.518 € | -21,9% | 1 | 685 € |
| 29 | Škorpion Ko02744309 · Угоститељство | <0,1% | 10.666 € | +2,2% | -1.067 € | -10,0% | 2 | — |
| 30 | Žirci03685543 · Угоститељство | <0,1% | 10.159 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 636 € | 6,3% | 1 | 677 € |
| 31 | York Hotels & Resorts03086968 · Угоститељство | <0,1% | 8.961 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -93.718 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 3 | 404 € |
| 32 | Počinak M. Morača03226239 · Угоститељство | <0,1% | 8.498 € | +46,3% | -9.520 € | -112,0% | 2 | 507 € |
| 33 | Vidikovac Tours02776774 · Угоститељство | <0,1% | 5.645 € | +0,4% | -2.181 € | -38,6% | 1 | — |
| 34 | Luiggi Company03249328 · Угоститељство | <0,1% | 4.363 € | -90,9% | -14.111 € | -323,4% | 2 | 428 € |
| 35 | Mountain Knez03372634 · Угоститељство | <0,1% | 3.652 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -20.714 € | -567,2% | 1 | 417 € |
| 36 | Popović Estate03470687 · Угоститељство | <0,1% | 3.593 € | -66,8% | -13.437 € | -374,0% | 2 | 337 € |
| 37 | Tara Spice03692671 · Угоститељство | <0,1% | 1.628 € | +1.631,9% | -6.408 € | -393,6% | 1 | 436 € |
| 38 | Bold Ventures03662179 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -33.274 € | — | 1 | 678 € |
| 39 | Epopeja03263169 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -13.287 € | — | 1 | 1.107 € |
| 40 | Evernest03780627 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -5.001 € | — | 1 | 415 € |
| 41 | Hermes KL03796868 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -1.341 € | — | 1 | — |
| 42 | Montecoland02820307 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -10.162 € | — | 1 | 678 € |
| 43 | Morača-Vočje03380068 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -5.638 € | — | 1 | — |
| 44 | Ecomonte02630109 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -9.105 € | — | 0 | — |
| 45 | Vectormont02629666 · Угоститељство | 0,0% | 0 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -2.026 € | — | 1 | — |