Приход
2,8% прихода Црне Горе
1.334 компаније су оствариле 497,14 мил. € прихода у 2025. години, 2,8% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 7. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 2,1 пута.
2,8% прихода Црне Горе
58,6 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Komunalno Kotor (236)
Укупна добит: -954.774 €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 232.852.069 € | 609 |
| 2016 | 219.147.711 € | 643 |
| 2017 | 258.482.783 € | 711 |
| 2018 | 274.583.486 € | 794 |
| 2019 | 294.885.706 € | 839 |
| 2020 | 205.213.933 € | 884 |
| 2021 | 236.054.897 € | 939 |
| 2022 | 334.126.990 € | 1.053 |
| 2023 | 388.335.032 € | 1.175 |
| 2024 | 449.543.273 € | 1.257 |
| 2025 (Прелиминарно) | 497.137.467 € | 1.334 |
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 1–50 од 222
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 1 | Jadran02013177 · Угоститељство | 1,3% | 6.691.562 € | +16,0% | 1.415.715 € | 21,2% | 79 | 2.158 € |
| 2 | DP Hotel Facility03168409 · Угоститељство | 1,2% | 5.804.549 € | +9,3% | 149.763 € | 2,6% | 127 | 1.122 € |
| 3 | Fjord02014912 · Угоститељство | 0,8% | 3.932.644 € | -10,5% | -261.920 € | -6,7% | 94 | 1.504 € |
| 4 | Mibost-Joketić02218089 · Угоститељство | 0,7% | 3.445.526 € | +14,4% | 385.955 € | 11,2% | 48 | 1.246 € |
| 5 | Trecom02045460 · Угоститељство | 0,5% | 2.705.584 € | +17,1% | 664.368 € | 24,6% | 45 | 1.327 € |
| 6 | Olimp Co02919826 · Угоститељство | 0,3% | 1.722.201 € | +25,3% | 142.889 € | 8,3% | 26 | 959 € |
| 7 | Comodoro02706881 · Угоститељство | 0,3% | 1.356.828 € | +16,0% | 172.275 € | 12,7% | 24 | 1.378 € |
| 8 | Nikol Montenegro03115291 · Угоститељство | 0,3% | 1.258.782 € | +31,9% | 217.486 € | 17,3% | 18 | 1.545 € |
| 9 | Ice Cool03287262 · Угоститељство | 0,3% | 1.254.412 € | +21,1% | 348.838 € | 27,8% | 16 | 2.209 € |
| 10 | Larry & Brother's Company02057760 · Угоститељство | 0,2% | 1.219.526 € | +23,6% | 242.174 € | 19,9% | 22 | 1.460 € |
| 11 | La Miniera03335747 · Угоститељство | 0,2% | 1.219.279 € | -28,1% | -462.729 € | -38,0% | 27 | 2.002 € |
| 12 | Jakšić03279812 · Угоститељство | 0,2% | 1.070.701 € | +5,5% | 133.148 € | 12,4% | 21 | 956 € |
| 13 | Piastra02658542 · Угоститељство | 0,2% | 1.062.610 € | +38,0% | 152.662 € | 14,4% | 25 | 603 € |
| 14 | Lingu02463407 · Угоститељство | 0,2% | 1.041.894 € | +10,0% | 30.966 € | 3,0% | 22 | 914 € |
| 15 | Banfi02082586 · Угоститељство | 0,2% | 1.034.216 € | -8,8% | 56.396 € | 5,5% | 15 | 1.774 € |
| 16 | Hotel Splendido Management Company02834545 · Угоститељство | 0,2% | 994.190 € | -9,3% | -95.423 € | -9,6% | 27 | 1.407 € |
| 17 | Little Bay03347630 · Угоститељство | 0,2% | 969.554 € | +31,0% | 217.759 € | 22,5% | 3 | 393 € |
| 18 | Meat & Wine03119122 · Угоститељство | 0,2% | 924.639 € | Нема извештаја за 2024. | 228.667 € | 24,7% | 7 | 1.635 € |
| 19 | Wine Bar Cesare03226000 · Угоститељство | 0,2% | 924.639 € | -0,4% | 228.667 € | 24,7% | 7 | 1.635 € |
| 20 | Portorico02838290 · Угоститељство | 0,2% | 922.476 € | +0,7% | 154.055 € | 16,7% | 17 | 901 € |
| 21 | Arco & Co02931532 · Угоститељство | 0,2% | 893.883 € | -14,1% | 185.410 € | 20,7% | 15 | 1.373 € |
| 22 | Mnađ03328457 · Угоститељство | 0,2% | 844.598 € | +0,1% | 27.422 € | 3,2% | 15 | 1.121 € |
| 23 | Ko-Company03088944 · Угоститељство | 0,2% | 836.419 € | +9,4% | 162.045 € | 19,4% | 16 | 836 € |
| 24 | Info Turizm03751538 · Угоститељство | 0,2% | 827.424 € | Нема извештаја за 2024. | 136.795 € | 16,5% | 5 | 981 € |
| 25 | M&M Group03527743 · Угоститељство | 0,2% | 818.236 € | +46,0% | 64.536 € | 7,9% | 17 | 1.420 € |
| 26 | Borozan02798085 · Угоститељство | 0,2% | 768.895 € | -8,9% | 4.091 € | 0,5% | 19 | 1.196 € |
| 27 | Playboy02992540 · Угоститељство | 0,2% | 758.781 € | -2,0% | 201.139 € | 26,5% | 9 | 1.340 € |
| 28 | Bonazza03740587 · Угоститељство | 0,1% | 745.514 € | Нема извештаја за 2024. | 221.153 € | 29,7% | 0 | — |
| 29 | MVS Select03225356 · Угоститељство | 0,1% | 742.013 € | -5,1% | 32.167 € | 4,3% | 17 | 1.002 € |
| 30 | Siempre03023516 · Угоститељство | 0,1% | 739.028 € | +1,7% | 151.854 € | 20,5% | 18 | 1.052 € |
| 31 | Restobar Taraca02815192 · Угоститељство | 0,1% | 734.924 € | +2,9% | 51.202 € | 7,0% | 17 | 1.353 € |
| 32 | Home In Montenegro03129578 · Угоститељство | 0,1% | 694.549 € | -8,0% | 29.171 € | 4,2% | 4 | 1.257 € |
| 33 | Marsenić02642956 · Угоститељство | 0,1% | 664.863 € | -1,9% | 26.073 € | 3,9% | 17 | 1.026 € |
| 34 | Hippo Campus02727757 · Угоститељство | 0,1% | 646.359 € | +2,2% | 148.528 € | 23,0% | 15 | 883 € |
| 35 | Vukšić Group02857715 · Угоститељство | 0,1% | 634.996 € | +2,5% | 158.972 € | 25,0% | 12 | 871 € |
| 36 | Ank 198003267806 · Угоститељство | 0,1% | 630.878 € | +15,5% | 83.962 € | 13,3% | 9 | 1.097 € |
| 37 | Karampana03084710 · Угоститељство | 0,1% | 623.081 € | +263,7% | 69.669 € | 11,2% | 11 | 1.733 € |
| 38 | Milinović02408970 · Угоститељство | 0,1% | 620.962 € | +9,0% | 249.013 € | 40,1% | 9 | 938 € |
| 39 | Serzman Incorporated03011526 · Угоститељство | 0,1% | 620.780 € | +24,0% | -189.451 € | -30,5% | 1 | 6.382 € |
| 40 | Bandiera02658747 · Угоститељство | 0,1% | 608.268 € | +15,8% | 64.672 € | 10,6% | 8 | 2.875 € |
| 41 | Rendez-Vous02398907 · Угоститељство | 0,1% | 607.556 € | +13,1% | 95.293 € | 15,7% | 10 | 681 € |
| 42 | Montenegro Lubricants02789230 · Угоститељство | 0,1% | 597.349 € | +10,6% | 32.521 € | 5,4% | 9 | 1.016 € |
| 43 | Konđar03037606 · Угоститељство | 0,1% | 593.459 € | -0,5% | 21.276 € | 3,6% | 9 | 703 € |
| 44 | Roma 201102839954 · Угоститељство | 0,1% | 588.546 € | +23,0% | 84.319 € | 14,3% | 6 | 1.576 € |
| 45 | Janović02269961 · Угоститељство | 0,1% | 577.652 € | +18,3% | 24.491 € | 4,2% | 12 | 1.181 € |
| 46 | Konaleto03121763 · Угоститељство | 0,1% | 562.748 € | +22,7% | 165.820 € | 29,5% | 12 | 785 € |
| 47 | Bocazur03273385 · Угоститељство | 0,1% | 551.135 € | +17,7% | 7.025 € | 1,3% | 7 | 1.931 € |
| 48 | Konoba Akustik 110403356531 · Угоститељство | 0,1% | 548.030 € | +41,9% | 53.238 € | 9,7% | 5 | 729 € |
| 49 | Braća Magud Plus03305295 · Угоститељство | 0,1% | 547.234 € | -15,5% | 48.195 € | 8,8% | 13 | 1.270 € |
| 50 | Pepe Nero03411508 · Угоститељство | 0,1% | 535.906 € | +14,7% | 73.300 € | 13,7% | 9 | 1.406 € |