Приход
1,1% прихода Црне Горе
323 компаније су оствариле 195,35 мил. € прихода у 2025. години, 1,1% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 14. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 3,1 пута.
1,1% прихода Црне Горе
24,9 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Donator (339)
Укупна добит: 12,27 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 62.433.657 € | 104 |
| 2016 | 71.672.567 € | 113 |
| 2017 | 81.419.211 € | 123 |
| 2018 | 89.768.113 € | 144 |
| 2019 | 90.274.168 € | 157 |
| 2020 | 82.213.301 € | 179 |
| 2021 | 92.756.736 € | 212 |
| 2022 | 120.944.039 € | 233 |
| 2023 | 137.297.598 € | 264 |
| 2024 | 156.695.982 € | 300 |
| 2025 (Прелиминарно) | 195.348.694 € | 323 |
† Општина Тузи основана је 2018. године; раније године приказују компаније које данас имају седиште на њеној територији
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 1–50 од 57
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 1 | Koja Company03137171 · Грађевинарство | 1,5% | 2.876.979 € | +31,0% | 629.710 € | 21,9% | 34 | 766 € |
| 2 | Plam Inženjering02135191 · Грађевинарство | 1,3% | 2.516.827 € | +3,1% | 407.931 € | 16,2% | 8 | 920 € |
| 3 | VS Invest03271927 · Грађевинарство | 1,1% | 2.150.224 € | +1.347,6% | 477.870 € | 22,2% | 3 | 2.445 € |
| 4 | Kopsaj03445224 · Грађевинарство | 1,0% | 1.867.476 € | +140,0% | 393.489 € | 21,1% | 65 | 1.218 € |
| 5 | Dram02297639 · Грађевинарство | 0,7% | 1.286.797 € | -3,8% | 43.948 € | 3,4% | 18 | 1.199 € |
| 6 | Alu Plast CG03315517 · Грађевинарство | 0,6% | 1.097.936 € | +30,0% | 225.032 € | 20,5% | 5 | 759 € |
| 7 | Korita Sig02746069 · Грађевинарство | 0,5% | 963.378 € | -23,4% | 74.327 € | 7,7% | 4 | 4.524 € |
| 8 | Zverotić Company03161790 · Грађевинарство | 0,4% | 872.277 € | -5,1% | 138.862 € | 15,9% | 3 | 3.417 € |
| 9 | Valexan02341263 · Грађевинарство | 0,2% | 389.798 € | +25,1% | 17.118 € | 4,4% | 7 | 677 € |
| 10 | Drill MN02872714 · Грађевинарство | 0,2% | 385.380 € | -6,2% | 67.803 € | 17,6% | 4 | 988 € |
| 11 | One Family03648184 · Грађевинарство | 0,1% | 259.174 € | +221,2% | 13.204 € | 5,1% | 5 | 766 € |
| 12 | DHM Art03460703 · Грађевинарство | <0,1% | 173.773 € | +27,8% | 4.436 € | 2,6% | 5 | 881 € |
| 13 | Društvo za Građevinarstvo, Trgovinu i Usluge Tuzmont Construction03296296 · Грађевинарство | <0,1% | 165.227 € | +1.072,4% | 89.518 € | 54,2% | 4 | 509 € |
| 14 | Gradnja do All Construction03350673 · Грађевинарство | <0,1% | 164.345 € | -12,1% | -10.342 € | -6,3% | 5 | 486 € |
| 15 | Stanex Group03172856 · Грађевинарство | <0,1% | 158.793 € | -10,2% | 8.899 € | 5,6% | 2 | 1.048 € |
| 16 | Hidro Euro Standard03336280 · Грађевинарство | <0,1% | 156.425 € | +21,5% | 2.212 € | 1,4% | 4 | 2.053 € |
| 17 | Rastoder PVC i Al03631893 · Грађевинарство | <0,1% | 142.441 € | +178,6% | -32.534 € | -22,8% | 2 | 1.387 € |
| 18 | Fast Glass Company03542092 · Грађевинарство | <0,1% | 132.886 € | +64,2% | 6.910 € | 5,2% | 3 | 570 € |
| 19 | Lode Construction03667901 · Грађевинарство | <0,1% | 122.473 € | +194,8% | 16.755 € | 13,7% | 5 | 821 € |
| 20 | Ble-Art Construction03697363 · Грађевинарство | <0,1% | 119.825 € | +54,0% | 19.449 € | 16,2% | 10 | 652 € |
| 21 | Alexa03242374 · Грађевинарство | <0,1% | 101.365 € | -73,3% | -4.199 € | -4,1% | 5 | 1.081 € |
| 22 | Niskogradnja Fetić03645657 · Грађевинарство | <0,1% | 101.040 € | +29,2% | 41.979 € | 41,5% | 3 | 1.134 € |
| 23 | Koja Kop03334198 · Грађевинарство | <0,1% | 89.300 € | -39,8% | -10.728 € | -12,0% | 2 | 399 € |
| 24 | Juncaj Contractors03577007 · Грађевинарство | <0,1% | 72.206 € | +330,5% | 20.848 € | 28,9% | 3 | 697 € |
| 25 | Gipsani Radovi Abm03725278 · Грађевинарство | <0,1% | 71.946 € | Нема извештаја за 2024. | 2.283 € | 3,2% | 3 | 797 € |
| 26 | Franko Kompany03314197 · Грађевинарство | <0,1% | 68.866 € | +602,5% | 31.192 € | 45,3% | 1 | 675 € |
| 27 | Daki Dekor03232336 · Грађевинарство | <0,1% | 66.375 € | +14,6% | 4.514 € | 6,8% | 2 | 680 € |
| 28 | N.J.S.M03589226 · Грађевинарство | <0,1% | 60.835 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 27.702 € | 45,5% | 1 | 1.447 € |
| 29 | Vellku03715396 · Грађевинарство | <0,1% | 60.313 € | Нема извештаја за 2024. | 8.963 € | 14,9% | 4 | 949 € |
| 30 | Noah Invest03578771 · Грађевинарство | <0,1% | 58.347 € | +76,5% | -4.967 € | -8,5% | 3 | 1.369 € |
| 31 | K Construction03771725 · Грађевинарство | <0,1% | 55.330 € | Нема извештаја за 2024. | -2.512 € | -4,5% | 1 | 491 € |
| 32 | LD Elektro03719081 · Грађевинарство | <0,1% | 49.794 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 2.148 € | 4,3% | 3 | 806 € |
| 33 | Watt Electro03347192 · Грађевинарство | <0,1% | 48.856 € | +4,0% | -33.390 € | -68,3% | 3 | 677 € |
| 34 | Das Construction03788571 · Грађевинарство | <0,1% | 43.338 € | Нема извештаја за 2024. | -339 € | -0,8% | 5 | — |
| 35 | Tehno Cool03599272 · Грађевинарство | <0,1% | 36.605 € | +82,9% | -6.637 € | -18,1% | 2 | 961 € |
| 36 | Victory Gradnja03624994 · Грађевинарство | <0,1% | 28.981 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -7.033 € | -24,3% | 1 | 366 € |
| 37 | Gazi Construction03369650 · Грађевинарство | <0,1% | 28.827 € | +21,6% | 15.301 € | 53,1% | 1 | 969 € |
| 38 | Zenunaj03626270 · Грађевинарство | <0,1% | 24.830 € | +52,6% | 1.332 € | 5,4% | 1 | 1.939 € |
| 39 | E&E Construction03746453 · Грађевинарство | <0,1% | 23.184 € | Нема извештаја за 2024. | -1.348 € | -5,8% | 2 | 941 € |
| 40 | Kalaja 202503795934 · Грађевинарство | <0,1% | 20.000 € | Нема извештаја за 2024. | 8.923 € | 44,6% | 0 | — |
| 41 | Hari Gradnja03312593 · Грађевинарство | <0,1% | 19.250 € | +839,0% | 2.104 € | 10,9% | 2 | — |
| 42 | Imperial Construction03355209 · Грађевинарство | <0,1% | 16.507 € | -99,2% | 1.408 € | 8,5% | 1 | 338 € |
| 43 | Saba03747450 · Грађевинарство | <0,1% | 14.360 € | Нема извештаја за 2024. | -2.658 € | -18,5% | 2 | 473 € |
| 44 | Largi03688500 · Грађевинарство | <0,1% | 9.665 € | +102,7% | -2.020 € | -20,9% | 1 | 505 € |
| 45 | Artnova Company03696090 · Грађевинарство | <0,1% | 8.550 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -9.581 € | -112,1% | 1 | 729 € |
| 46 | Vulaj-Vodoinstalater03413098 · Грађевинарство | <0,1% | 8.380 € | -43,7% | -2.341 € | -27,9% | 1 | 678 € |
| 47 | Nikaj Cop03728625 · Грађевинарство | <0,1% | 3.058 € | Нема извештаја за 2024. | -4.455 € | -145,7% | 0 | — |
| 48 | NF Gradnja03650740 · Грађевинарство | <0,1% | 3.000 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -6.761 € | -225,4% | 2 | 402 € |
| 49 | Electra E.D.03723704 · Грађевинарство | <0,1% | 500 € | Нема извештаја за 2024. | -15.114 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 0 | — |
| 50 | Ndrekaj03156168 · Грађевинарство | <0,1% | 454 € | -94,9% | -11.199 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 2 | 346 € |