Приход
1,1% прихода Црне Горе
323 компаније су оствариле 195,35 мил. € прихода у 2025. години, 1,1% прихода свих компанија у Црној Гори. По приходу је 14. од 25 општина. Од 2015. приход је порастао 3,1 пута.
1,1% прихода Црне Горе
24,9 на 1.000 становника · Црна Гора 57,3
Највећи послодавац: Donator (339)
Укупна добит: 12,27 мил. €
Просек по запосленом, не по компанији
Приход у милионима € (стубци) и број компанија које су предале извештај (испод), 2015–2025.
| Година | Приход | Компаније |
|---|---|---|
| 2015 | 62.433.657 € | 104 |
| 2016 | 71.672.567 € | 113 |
| 2017 | 81.419.211 € | 123 |
| 2018 | 89.768.113 € | 144 |
| 2019 | 90.274.168 € | 157 |
| 2020 | 82.213.301 € | 179 |
| 2021 | 92.756.736 € | 212 |
| 2022 | 120.944.039 € | 233 |
| 2023 | 137.297.598 € | 264 |
| 2024 | 156.695.982 € | 300 |
| 2025 (Прелиминарно) | 195.348.694 € | 323 |
† Општина Тузи основана је 2018. године; раније године приказују компаније које данас имају седиште на њеној територији
Компаније су додељене општини садашњег седишта за све године
Раст је измерен на истим компанијама, које су предале извештај за обе године.
Удео у приходу општине
Удео у Црној ГориПромена прихода у односу на 2024, компаније са најмање 1 мил. € прихода те године
Запослени и трошак зарада по запосленом месечно*
Рангирано по укупном приходу · Приказано 1–41 од 41
* Прос. трошак зарада по запосленом месечно = трошкови зарада, накнада зарада и остали лични расходи из биланса успеха (АОП 211: нето зараде, порези и доприноси на зараде, укључујући доприносе на терет послодавца, и остали лични расходи) / број запослених / 12. То није бруто ни нето плата запосленог; нетачни подаци у извештају могу значајно утицати на вредност, а износи испод 300 € месечно се не приказују. Како рачунамо →
| Запослени |
|---|
| Трошак зарада/зап./мес.* |
|---|
| 1 | Dva Druga SS02775930 · Прерађивачка индустрија | 0,5% | 882.927 € | +24,7% | 3.393 € | 0,4% | 6 | 805 € |
| 2 | Megaplast02305755 · Прерађивачка индустрија | 0,4% | 824.059 € | -3,4% | 37.765 € | 4,6% | 10 | 976 € |
| 3 | Lenox02224267 · Прерађивачка индустрија | 0,4% | 707.859 € | +24,8% | 10.175 € | 1,4% | 9 | 1.025 € |
| 4 | Golden Gate02256061 · Прерађивачка индустрија | 0,3% | 644.061 € | +24,8% | 29.861 € | 4,6% | 2 | 1.599 € |
| 5 | Euro Mobilia03051552 · Прерађивачка индустрија | 0,3% | 579.604 € | +0,6% | 54.703 € | 9,4% | 9 | 404 € |
| 6 | Montenegro Chips03401235 · Прерађивачка индустрија | 0,3% | 567.339 € | -1,4% | 7.841 € | 1,4% | 8 | 1.140 € |
| 7 | Nera02130467 · Прерађивачка индустрија | 0,2% | 435.614 € | +314,1% | 274.492 € | 63,0% | 2 | 1.782 € |
| 8 | Lival02778645 · Прерађивачка индустрија | 0,2% | 408.174 € | +152,8% | 21.553 € | 5,3% | 3 | 762 € |
| 9 | Magic Color02373351 · Прерађивачка индустрија | 0,2% | 307.677 € | +9,0% | 27.727 € | 9,0% | 6 | 1.856 € |
| 10 | Gold Nera02865661 · Прерађивачка индустрија | 0,1% | 291.072 € | +5,3% | 6.305 € | 2,2% | 5 | 846 € |
| 11 | Leoni Export-Import03452867 · Прерађивачка индустрија | 0,1% | 256.811 € | +10,4% | 25.277 € | 9,8% | 2 | 1.069 € |
| 12 | Krnić03047130 · Прерађивачка индустрија | 0,1% | 217.824 € | +43,6% | 581 € | 0,3% | 8 | 805 € |
| 13 | Dedvukaj Vineyards03589943 · Прерађивачка индустрија | 0,1% | 215.800 € | +5.217,9% | 158.860 € | 73,6% | 1 | 339 € |
| 14 | Ipr03131831 · Прерађивачка индустрија | 0,1% | 197.212 € | -47,6% | -20.294 € | -10,3% | 4 | 900 € |
| 15 | Plasal02264978 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 167.160 € | +103,7% | 315 € | 0,2% | 5 | 740 € |
| 16 | Llucka Organic Extra Virgin Olive Oil03406792 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 122.283 € | -9,0% | 5.599 € | 4,6% | 1 | 425 € |
| 17 | Scan International02105721 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 100.029 € | -9,2% | 6.487 € | 6,5% | 3 | 758 € |
| 18 | Proizvodnja Muminović03675017 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 90.981 € | +218,6% | -30.513 € | -33,5% | 5 | 553 € |
| 19 | Huracan03278999 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 76.064 € | +331,3% | 3.336 € | 4,4% | 3 | 806 € |
| 20 | Daris & Co02930412 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 66.179 € | -54,8% | -64.816 € | -97,9% | 4 | 1.579 € |
| 21 | Aluglass03060390 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 57.295 € | +0,6% | 1.557 € | 2,7% | 1 | 694 € |
| 22 | Poslastičarnica Išler03390632 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 53.431 € | +45,0% | -3.721 € | -7,0% | 4 | 431 € |
| 23 | Ber Metal03736709 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 47.468 € | Нема извештаја за 2024. | 7.440 € | 15,7% | 2 | 1.359 € |
| 24 | Algjo03705714 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 45.000 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 140 € | 0,3% | 1 | 677 € |
| 25 | Rotolo Design03459349 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 36.847 € | -43,8% | -44.655 € | -121,2% | 1 | 1.043 € |
| 26 | MEN&VEN03389812 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 28.785 € | +3,7% | -8.366 € | -29,1% | 2 | 701 € |
| 27 | Harz Labs03517616 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 27.700 € | +13,0% | -4.211 € | -15,2% | 1 | 678 € |
| 28 | Drvosan Mne03595021 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 22.431 € | +66,0% | -2.130 € | -9,5% | 2 | 675 € |
| 29 | Adro Stone02869268 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 21.322 € | +10,5% | -8.101 € | -38,0% | 2 | 678 € |
| 30 | Agate Mne03718077 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 19.507 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 8.233 € | 42,2% | 1 | — |
| 31 | Buregdžinica Decević03391558 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 18.920 € | +16,4% | -4.694 € | -24,8% | 2 | 733 € |
| 32 | Pekara Malsija02956195 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 17.980 € | -96,7% | 1.041 € | 5,8% | 1 | 1.393 € |
| 33 | Korać Sokovi03707083 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 14.930 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | 4.623 € | 31,0% | 1 | 677 € |
| 34 | Delicious E&A03705595 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 12.701 € | Проценат није смислен: вредност за 2024 или за текућу годину је нула, негативна, непозната или непоуздана. | -1.015 € | -8,0% | 1 | 927 € |
| 35 | Jozef & Manuel Company03592332 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 11.921 € | Нема извештаја за 2024. | -14.090 € | -118,2% | 0 | — |
| 36 | Gegaj Metal03594777 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 8.105 € | -66,7% | -9.045 € | -111,6% | 1 | 678 € |
| 37 | Pro-Glass03793249 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 3.332 € | Нема извештаја за 2024. | -7.610 € | -228,4% | 1 | — |
| 38 | Kiara Company03617483 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 2.050 € | -57,1% | -1.481 € | -72,2% | 1 | — |
| 39 | Radan Metal03798020 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 1.364 € | Нема извештаја за 2024. | -130 € | -9,5% | 1 | — |
| 40 | Ćef03585832 · Прерађивачка индустрија | <0,1% | 346 € | -92,7% | -5.726 € | Маржа није приказана: већа је од ±1.000%, јер је приход премали за смислен однос. | 1 | 339 € |
| 41 | Sweet Bites03801900 · Прерађивачка индустрија | 0,0% | 0 € | Нема извештаја за 2024. | -1.366 € | — | 1 | — |